Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

id Software Stüdyo Yönetmeni Tim Willits Şirketten Ayrılıyor

 
id Software'da geçirdiği 24 yılın ardından, stüdyo yönetmeni Tim Willits şirketten ayrılıyor.

Tim Willits şahsi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "24 yılın ardından, QuakeCon etkinliğinden sonra id Software'dan ayrılmaya karar verdim. Sektördeki en iyi insanlarla birlikte gerçekten harika oyunlar üzerinde çalıştığım için son derece şanslıyım. QuakeCon etkinlikleri yolculuğumun inanılmaz bir parçası oldu ve herkesi Gaylord Texan'da görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum." dedi.
 
Tim Willits geleceğe yönelik planlarını 25 - 28 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek QuakeCon 2019 etkinliğinden sonra açıklayacağını belirtti.
 
Doom, Quake ve Wolfenstein gibi FPS oyunlarından sorumlu id Software 1991'de John Carmack, John Romero, Tom Hall ve Adrian Carmack tarafından kuruldu. Tim Willits 1995'te Strife ve Quake oyunlarında çalışmak üzere seviye tasarımcısı olarak işe başladı ve ardından Doom 3'te baş seviye tasarımcısı olarak çalıştı ve 2011'den bu yana da stüdyo yönetmeni. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Game Informer
Yeni Güncellemeyle Birlikte Roket Takımı da Pokemon GO'da Yerini Alacak George R.R. Martin: "Hayranlar Sevmedi Diye Kitabın Sonunu Değiştirecek Değilim"

Frantic22

18.7.2019 19:53:00

0
güle güle kel :(
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)