Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood PDXCon 2019'da Gösterilecek

 
Yayıncı Bigben Interactive ve geliştirici Cyanide, Werewolf: The Apocalypse – Earthblood'ın 18 - 20 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek PDXCon 2019 etkinliğinde gösterileceğini duyurdu.

Oyun ilk olarak Ocak 2017'de Focus Home Interactive'in yayıncılığı altında duyurulmuştu. Ardından Kasım 2018'de Bigben Interactive geliştirici Cyanide'i satın aldı ve oyunun yayıncılık hakları da Bigben Interactive'e geçti. Oyunun 2020'de konsollar ve PC için çıkması planlanıyor.

Paradox Interactive'in World of Darkness evrenini temel alan Werewolf: The Apocalypse – Earthblood klasik bir rol yapma oyununun aksiyon RPG uyarlaması. Oyunda oyuncular, Cahal karakterinin rolünü üstlenecekler. Cahal, nesli tehlikede olan klanının yardımına koşmak zorunda kalan sürgüne gönderilmiş bir kurt adam. Kurtuluşu arayışında Cahal, Garou'nun Pentex'e (faaliyetleri doğanın dengesini bozan güçlü bir şirket) olan savaşında "önemli bir rol" oynayacak.

Teaser videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Bigben Interactive Cyanide aksiyon RPG
Dr. Kawashima’s Brain Training 3 Ocak 2020'de Switch için Çıkacak Inmost Apple Arcade için Çıktı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Werewolf: The Apocalypse – Earthblood
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız