Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Virtuos, Volmi Games'i Satın Aldı

 
 
Geliştirme ve yaratıcı hizmetler firması Virtuos, açıklanmayan bir meblağ karşılığında sanat prodüksiyon stüdyosu Volmi Games'i satın aldı.
 
Ukraynalı şirket 140 kişiyi istihdam ediyor ve oyun endüstrisine 2D ve 3D sanat hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış. Diablo 2: Resurrected, Metro Exodus, Paladins ve daha fazlası gibi oyunlara katkıda bulunmuştur.
 
Satın almanın ardından Volmi, Volmi - A Virtuos Studio olarak yeniden markalanacak. Gelecekte, Volmi'nin kurucu ortakları Vladmir Loban ve Miroslav Baraneko şirketi sırasıyla genel müdür ve operasyon direktörü olarak yönetecek.
 
Eylül 2021'de Virtuos, büyümeyi desteklemek için 150 milyon dolarlık bir yatırım aldı. Bu yatırım ile birlikte daha fazla satın alma ve stratejik ortaklıklara odaklandı.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak gamesindustry Virtuos Volmi Games
Death’s Gambit: Afterlife için Ashes of Vados Adlı Yeni DLC Duyuruldu Apogee Entertainment 5 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Funder

26.1.2022 23:14:38

0
Arkham oyunlarına o berbat remasterı yapan Virtüöz.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız