Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

VFŞL 2020 Kış Mevsimi Çevrimiçi Olarak Geri Dönüyor!

 
     Koronavirüs salgını nedeniyle 17 Mart tarihinde süresiz olarak durdurulma kararı alınan League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi, 4 Nisan tarihinden itibaren çevrimiçi olarak geri dönüyor.
 
     Riot Games Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin çevrimiçi mücadele için yapılan hazırlıkların tamamlandığını ve lig maçlarının 4 Nisan Cumartesi gününden itibaren çevrimiçi olarak devam edeceğini açıkladı. 
 
     Akademi Ligi karşılaşmaları 2 Nisan Perşembe, Şampiyonluk Ligi karşılaşmaları ise 4 Nisan Cumartesi günü saat 14:00'da oynanacak.   
 
Riot Games Türkiye'nin açıklaması
 
     "17 Mart tarihinde sosyal medya hesaplarımızdan yayımladığımız mesajla Covid-19 Pandemisi’ne karşı aldığımız önlemler kapsamında bütün lig faaliyetlerimizi belirsiz bir süreyle askıya aldığımızı açıklamıştık. Hepimizin morale oldukça fazla ihtiyaç duyduğu bu günlerde VFŞL’nin geri dönüşünü duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

     VFŞL karşılaşmaları 4 Nisan tarihinden itibaren çevrimiçi oynanmaya ve yayımlanmaya başlayacak. Geçtiğimiz günlerde takımlarla yaptığımız görüşmeler sonucunda oyuncuların evlerinden lobiye bağlandıkları bir sistem üzerinde çalışmaya başladık. Bu süreçte size en sağlıklı maç izleme deneyimini sunabilmek için teslerimizi gerçekleştirdik.

     Ligi çevrimiçi oynatmaya karar verdiğimizde, birçok bölgede olduğu gibi bizde de özellikle üstünde durulan konu rekabetin bütünlüğünü korumaktı. Sağlık önlemlerimiz kapsamında takım evlerine hakem göndermemeye karar verdiğimiz için rekabet bütünlüğünü korumak adına bir dizi tedbiri uygulamaya koymamız gerekti. Takımların ve bizim elimizde olmayan dış etkenlerden ötürü maça ara verilmesi durumunda, maça sonra devam edilebilmesi üzerinde çalışıldı.

     Çevrimiçi olarak gerçekleştireceğimiz VFŞL yayınlarının haftalık operasyonumuzdan daha farklı olacağının farkındayız. Hepimizin morale ihtiyaç duyduğu bu günlerde ortak tutkumuz olan espor sayesinde bir araya gelip, her zaman olduğu gibi sizlere en iyi VFŞL deneyimini sunmak için çalışacağız.

     Akademi Ligi maçları 2 Nisan’dan itibaren çevrimiçi olarak oynanmaya devam edecek, maçların özetleri birkaç saat gecikmeyle Youtube kanalımıza yüklenecek. Kış Mevsimi Finali’nin hangi şartlar altında gerçekleşeceği hala değerlendirme sürecinde, konuyla ilgili gerekli bilgilendirmeleri ilerleyen dönemde sizlerle paylaşacağız. Bu süreçteki desteğiniz için teşekkür ederiz. 4 Nisan Cumartesi 14.00’da görüşmek üzere!"

Bu haberin bağlantısı
URL
league of legends riot games pc rts mmo
LEC 2020 Bahar Mevsimi 9. Hafta 1. Gün Karşılaşmaları Oynandı Tomb Raider Yazarı Rhianna Pratchett'in Yeni Oyunu Lost Words: Beyond the Page Stadia için Çıktı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız