Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy, 3 Haziran'da Xbox Konsollarına Geliyor

 
 
Yayıncı Big Sugar ve geliştirici Ludomotion, roguelite rol yapma oyunu Unexplored 2: The Wayfarer's Legacy'nin Xbox Series ve Xbox One konsollarına 3 Haziran'da geleceğini duyurdu. Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy ilk olarak 20 Mayıs 2021'de Epic Games Store üzerinden PC için Erken Erişim olarak piyasaya sürüldü.
 
Unexplored 2, keşfedebilmen için geniş ve zengin bir fantezi dünyası yaratıyor. Kalıcı ölüme dair havalı bir dokunuş bulunduruyor: Karakterin ölebilir ancak dünyada zaman akmaya devam edebilir. Oyun tekrarlayıcı ögeler, deneyim puanı ya da altın içermeyen tutkulu, yöntemsel bir aksiyon RYO'dur. Hikâye tamamen senin kararların ve tarihsel olarak bu kararlarının sonuçları hakkında.

Wayfarer olarak Staff of Yendor'u yok etme görevinde ilerlerken dünyayı bir uçtan diğer uca dolaşacaksın. Yol boyunca kabilelerle tanışacak, büyülü yaratıklarla karşılaşacak ve destansı silahlarla tarihi eşyaları bulmak için antik harabeleri keşfedeceksin. 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu rol yapma Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy
Hogwarts Legacy'nin Yeni Nesil Özelliklerini Detaylandıran Fragman Yayınlandı Call of Duty: Modern Warfare II'nin Çıkış Tarihi Belli Oldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)