Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Witcher 3: Wild Hunt, Büyük İhtimalle Xbox Game Pass'e Geliyor

 
Microsoft'un aylık oyun aboneliği sistemi Game Pass'e Witcher 3 ekleniyor olabilir. CD Projekt Red'in 2015 yılında piyasaya sürdüğü ve yılın oyunu ödülünü alan oyun hala popülerliğini sürdürüyor. Uzun bir süre de sürdürecek gibi.
 
Twitch'in, Xbox Game Pass sistemiyle ilgili yayınladığı reklamın içerisinde The Witcher 3'ün görüntüsünün bulunduğu fark edildi. Reklamın başında zaten sisteme dahil olan The Outer Worlds, Devil May Cry 5 gibi oyunlar gösterilirken reklamın en sonunda The Witcher 3 gösteriliyor. Bu akşam ki X019 etkinliğinde Game Pass'e dahil olacak oyunların duyurulacağını da düşünürsek büyük ihtimalle The Witcher 3: Wild Hunt, Game Pass sistemine eklenecek. 
 
Yanlışlıkla erken yayınlanan bir reklamdı büyük ihtimalle. Ayrıca reklamın sonunda Spotify ve Game Pass birlikteliği ile ilgili de bir bölüm bulunuyor. Tüm olayları akşam 23.00'da öğreneceğiz. Reklamı aşağıda bulabilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DualShockers the witcher the witcher 2 the witcher 3: wild hunt cd project red cd project redengine 3 pc xbox xbox 720 playstation 4 rpg aksiyon rpg
The Messenger Epic Games Store'da Ücretsiz; Gelecek Hafta Bad North PlayStation'dan "PlayStation VR - Oyunu Yaşa" Reklam Videosu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Burrsaspor16

14.11.2019 22:11:01

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Belliki Firmayı bilmeyenler bu oyunla kalitesini görecek, Cyberpunk sattırmak için yapılan birşey..
Yorumun çok mantıklı.Acaba diyorum plus ile'de verebilirlermi önünmüzdeki aylarda Cyberpunktan önce ???

BSC Misafiri

14.11.2019 20:23:56

+1
Belliki Firmayı bilmeyenler bu oyunla kalitesini görecek, Cyberpunk sattırmak için yapılan birşey..
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Witcher 3: Wild Hunt
+ TAKİBE
AL
175 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız