Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Surge 2'nin Yapımı Tamamlandı

 
15 Ağustos'ta kapalı betası başlayan The Surge 2'nin yapımı tamamlandı. Oyunun resmi Twitter hesabından atılan bir tweetle, tüm yapım ekibini kutladıklarını ve yapımın tamamlandığı açıklandı. The Surge 2, 24 Eylül'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
The Surge 2 eşsiz, dinamik uzuv hedefleme sistemi ve derin karakter ilerleme sistemi gibi hayranların ve eleştirmenlerin ilk oyunda sevdiği şeyleri tutarken aynı zamanda formülü büyük ölçüde genişletiyor. The Surge 2 yepyeni bir ortamda geçiyor: Deck13 Interactive'in yenilenmiş ve geliştirilmiş oyunu motoru sayesinde daha geniş ve daha iddialı bir tasarıma sahip, harap olmuş bir şehirde. Savaş sistemi, genişletilmiş uzuv hedefleme sistemi sayesinde daha fazla seçenekle her zamankinden daha vahşi ve taktiksel. Ek olarak, daha fazla yetenek, silah, implant ve drone oyunculara çeşitli yeni düşman ve boss'lar karşısında karakterlerini geliştirmek için geniş bir cephanelik sunuyor.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamespot The Surge 2 aksiyon rol yapma oyunu Focus Home Interactive Deck13 Interactive
Death Stranding'ten Yeni Görseller Paylaşıldı Persona 5 Royal Batıya İlkbahar 2020'de Gelecek
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

17.8.2019 21:57:45

0
Aga dark souls'u bildin? Bildim. Hıh onun daha bi elektroniğini düşün, camışları makine rabot olduğunu düşün. Eee? Ee si bu işte. Hııığğ.. E iyi? İyi de Dark souls gibi zor. Haaaaaaaaa..

IIExtraLifeXC

17.8.2019 21:38:11

0
Tüm "Souls" oyunlarını platinlemiş biri olarak bu firmanın "Souls" benzeri 2 oyununuda yarıda bıraktım. Bir türlü kaynaşamadık Deck13 ile.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Surge 2
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız