Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Last of Us Part II için İlk Bilgiler Paylaşıldı

 
   Sony Interactive Entertainment ile Naughty Dog, PSX 2016 esnasında yayınladıkları bir video eşliğinde The Last of Us Part II'yi resmi olarak duyurdu ve ardından Neil Druckmann da oyun hakkında ilk detayları paylaştı.
 
    Paylaşılan detaylara göre de The Last of Us Part II, ilk oyundan birkaç yıl sonra geçecek ve Ellie 19 yaşında olarak karşımıza çıkacak. Önemli bir detay ise The Last of Us Part II'yi Ellie olarak oynayacağız. Tıpkı The Last of Us'ın Left Behind DLC'sinde olduğu gibi. 
 
   Bunların dışında ilk oyunun ana temasının Ellie ile Joel arasındaki "sevgi" olduğu belirtilirken ikinci oyunun ana temasının ise tam tersi yani "nefret" olacağı belirtildi. Duyuru videosunun sonunda Ellie'nin söylediği "Her birini bulup öldüreceğim" sözlerinden de bunu çıkarabiliriz. 
 
   Son olarak Neil Druckmann, devam oyunu hakkındaki endişeler için "Bize güvenin" açıklamasını yaptı.
 
   PlayStation 4'e çıkacak The Last of Us Part II'nin henüz bir çıkış aralığı bulunmuyor. Duyuru esnasında yapılan açıklamada geliştirme sürecinin erken aşamasında olduğu belirtildi. Duyuru videosuna buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
The Last of Us 2 The Last of Us Part II Naughty Dog Ellie Joel PlayStation 4
Sony Yeni PlayStation Kulaklığını Tanıttı Ni no Kuni II: Revenant Kingdom İçin Bir Video Geldi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

broodofqueen

7.12.2016 15:12:21

0
quote:

Oyuncuyu oyuna dahil edip etmemesi aslında oyunun atmosferinden değil, kişinin oyun başında zaman geçirdikçe atmosfere tutunmasından kaynaklıdır.
Sana katılmıyorum. Oyun iyi ise seni başında tutar iyi değilse sıkar, sende bırakırsın. Basit bir denklem. Atmosfer de zamanla, ruh hali ile oluşmaz. Atmosfer ya iyidir, yada vasat veya altıdır. Ruh halin değişince oyunu bırakıyorsan o oyun iyi değildir, sana göre değildir. Yüksek beklentiler de genelde hayal kırıklıkları ile biter. Fanatizme bende karşıyım. Orası apayrı bir hikaye.

BSC Misafiri

7.12.2016 13:47:17

0
quote:

Orjinalden alıntı: algorithmaser
quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Last of Us, oyuncuyu oyuna dahil edebilen nadir oyunlardandır. Hikayesi olan, oynayan kişi ile bağ kuran bir oyundur. Team ICO oyunları gibi. Bu kadar derin içeriğe sahip çok az oyun var. O yüzden değerli. Siz bağ kuramamışsınız belli ki. Sıradan bir hayatta kalma oyunu olarak oynayıp bitirmişsiniz. Olabilir. Diğerleri için ve benim için, LoU sanat eseri kategorisinde bir oyundur. Aldığı ödüllerden vs bahsetmiyorum, genel oyuncu kitlesi bu oyunu bağrına basmıştır. Bu sebepten değerlidir. Bende eline silahı alıp, sıka sıka ilerlediğin, birbirinin neredeyse aynısı olan, çoğunun hikayesi bile olmayan FPS oyunlarının her sene çıkarılıp milyonlar satmasını anlamıyorum mesela. Oda bana anlamsız geliyor.
Oyuncuyu oyuna dahil edip etmemesi aslında oyunun atmosferinden değil, kişinin oyun başında zaman geçirdikçe atmosfere tutunmasından kaynaklıdır.Bunu da tam anlamıyla oyunun kendisi sağlamaz. Kişinin ruh hali, oyundan beklentileri vs. sağlar. Uzar da gider bu liste. Yani bunu en basitinden bir online oyunda bile yaşayabilirsiniz. Siz oyunu aldıktan sonra bu oyunu kesin beğeneceğim, zaten herkes tarafından ödül almış diye oturursanız, kusura bakmayın ama oyunun körü körüne fanboyu olursunuz. 2. tekil şahıs olarak sizi kullanıyorum ama lafım size değil. PS3'ün son baba oyunu olduğu ve bu oyunu sırf PS oyunu olduğu için seven ve savunan o kadar kişi var ki. Bakın bana bile birazdan eleştiri gelir. Yaşını başını almış insanların bu forumda " tokatzone vs. vs." dediğini o kadar çok gördüm ki zamanında. Yani marka fanatikliği de değil artık bu baya bir üst konuma gelmiş. Benim ise fikrim bu. Oyuna çöp demiyorum, sadece gerektiğinden fazla abartılan bir oyun gözümde. Oyun bu, çıksın oynarız. Bunun benzerini beyazperde için yapan güruh var, Facebook'ta 8500 tane post paylaşır "Star Wars geliyooor." diye. E dersin padawan ne kardeşim? "O ne ya?" der. Popüler kültürün kurbanı diye klişe laf vardır ya, işte aynen oraya geliyor lafım. Sanki TLOU oyununu burada savunmazsa PS kankileri tarafından dışlanacakmış gibi hissediyorlar herhalde. Üstelik bunu yapan 35 yaş üstü adamlar. :) Konu arını bu konuda eleştiriyorum, bir oyun için sayfalarca savunma yazısı mı yazılır diye, şu anda eleştirerek ke"" der. Eyyorlamam bu kadar.
Helala olsun hocam ama karşında ki kitlenin yazdıklarının anlaması sıfıra yakın

BSC Misafiri

7.12.2016 13:42:59

0
quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator Saçmalayan sensin maalesef sayın BSC Misafiri, bir defa ben hiç bir yorumda HL serisi ile bu oyunu karşılaştırmadım, karşılaştıracak kadar da kafayı bulmadım. İkincisi HL2 2004 oyunudur ve benim itiraz ettiğim mesajda HL2'nin kendisinden bahsediliyordu, sonradan gelen ek paketlerden değil. Son olarak müdahale etmeni bekliyoruz, bakalım nasıl müdahale edeceksin?
Müdahale derken psikolojik anlam da dedim git bir psikolok bul o müdahale eder yoksa banane benim ki sadece bir abi bir dost tavsiyesi yoksa ben ne müdahale edeyim muhtemelen lisede okuyan bir çocuksun annen vardır baban vardır resmen hayatın burada geçiyor her şeye yorum yazma herkese cevap verme yarışındasın sony savuncam diye ne yapacağını şaşırmışsın her gün en az 10 konuda birşeyler yazıyorsun bir konu oluyor baştan sona sen yazıyosun her fikrini açıklayana salça olup ceva veiyorsun dediğim gibi beni ilgililendirmez benimki sadece bir tavsiye HL gelince hala yanlı konuşuyorsun o zaman HL ile aynı dönem oyunu değilse madem bana yazacağına önce last of us öven arkadaş yaz aynı dönem oyunu değil ne diye kıyaslama yapıp halflife daha iyi diyen birine bu neslin en iyi oyunu last of us diye cevap veriyorsun diye bana ne yazıyosun.

Erkka

7.12.2016 12:15:43

0
quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Last of Us, oyuncuyu oyuna dahil edebilen nadir oyunlardandır. Hikayesi olan, oynayan kişi ile bağ kuran bir oyundur. Team ICO oyunları gibi. Bu kadar derin içeriğe sahip çok az oyun var. O yüzden değerli. Siz bağ kuramamışsınız belli ki. Sıradan bir hayatta kalma oyunu olarak oynayıp bitirmişsiniz. Olabilir. Diğerleri için ve benim için, LoU sanat eseri kategorisinde bir oyundur. Aldığı ödüllerden vs bahsetmiyorum, genel oyuncu kitlesi bu oyunu bağrına basmıştır. Bu sebepten değerlidir. Bende eline silahı alıp, sıka sıka ilerlediğin, birbirinin neredeyse aynısı olan, çoğunun hikayesi bile olmayan FPS oyunlarının her sene çıkarılıp milyonlar satmasını anlamıyorum mesela. Oda bana anlamsız geliyor.
Oyuncuyu oyuna dahil edip etmemesi aslında oyunun atmosferinden değil, kişinin oyun başında zaman geçirdikçe atmosfere tutunmasından kaynaklıdır.Bunu da tam anlamıyla oyunun kendisi sağlamaz. Kişinin ruh hali, oyundan beklentileri vs. sağlar. Uzar da gider bu liste. Yani bunu en basitinden bir online oyunda bile yaşayabilirsiniz. Siz oyunu aldıktan sonra bu oyunu kesin beğeneceğim, zaten herkes tarafından ödül almış diye oturursanız, kusura bakmayın ama oyunun körü körüne fanboyu olursunuz. 2. tekil şahıs olarak sizi kullanıyorum ama lafım size değil. PS3'ün son baba oyunu olduğu ve bu oyunu sırf PS oyunu olduğu için seven ve savunan o kadar kişi var ki. Bakın bana bile birazdan eleştiri gelir. Yaşını başını almış insanların bu forumda " tokatzone vs. vs." dediğini o kadar çok gördüm ki zamanında. Yani marka fanatikliği de değil artık bu baya bir üst konuma gelmiş. Benim ise fikrim bu. Oyuna çöp demiyorum, sadece gerektiğinden fazla abartılan bir oyun gözümde. Oyun bu, çıksın oynarız. Bunun benzerini beyazperde için yapan güruh var, Facebook'ta 8500 tane post paylaşır "Star Wars geliyooor." diye. E dersin padawan ne kardeşim? "O ne ya?" der. Popüler kültürün kurbanı diye klişe laf vardır ya, işte aynen oraya geliyor lafım. Sanki TLOU oyununu burada savunmazsa PS kankileri tarafından dışlanacakmış gibi hissediyorlar herhalde. Üstelik bunu yapan 35 yaş üstü adamlar. :) Konu olarak da olsun, grafik olarak da olsun benim için sıradan bir oyundur TLOU. İşin en temelini belirtmek gerekirse bu bir "oyun". Aslında ben başkalarını bu konuda eleştiriyorum, bir oyun için sayfalarca savunma yazısı mı yazılır diye, şu anda eleştirerek kendimle çelişiyorum. Yani bilmiyorum istediği kadar hikayesi olsun, istediği kadar bağ kursun. Söylemiş olduğum gibi, oyunu bitirdim ve oyun güzeldi,yenisi çıksın oynarım. Ama şurada değerli vaktimi harcayıp ne oyuna gömenlere sayfalarca yazı yazarım, ne de yeni oyun geldiğinden ötürü XBOX ONE tayfası ile kapışırım. Dediğim gibi altı üstü single player bir oyun. Yukarıda filmden örnek vermiştim, yine aynı şey üzerinden gidersem: "Bu tür şeyleri film gibi düşünün, bazı seyirciyi içine çeker, bazısı ise mantık hatası bulacağım diye bir yerini yırtar, bazısı ise "ehh film işte"" der. Eyyorlamam bu kadar.

broodofqueen

7.12.2016 11:56:30

+3
quote:

Orijinalden alıntı: algorithmaser Xbox fanı değilim, bu nesilde PS4 harici oyun konsolu da kullanmadım. Ama şu TLOU çok abartılıyor. Özellikle bizim forumda. İlk oyunu PS3'te ilk çıktığı zaman oynadım bitirdim, ne bir daha açtım, ne PS4 için satın aldım, ne şu yenisini deliler gibi bekliyorum. Çıksın oynarız. Abartmayın bu kadar. Altı üstü oyun. Hayır tamam beğenen olur, beğenmeyen olur, bir de benim gibi çıksın oynarız diyen olur da, şu konudan XBOX1 vs PS4 yapmanın ne anlamı var onu bir türlü çözemedim. Şimdi beni de gelirler XBOX fanı olmakla suçlarlar. Nedense yaşını başını almış eski üyeler bile "sen şunun fanısın, sen bunun fanısın, OOO TLOU, OOO GRAN TURISMO" vs demeyi bırakamadı. Anlayamıyorum bu insanları. Edit: Başka bir konuda FPS ve Strateji oynayan adama PS4 alması için Bloodborne'dan tutun, Uncharted'a kadar örnek verilmiş. PC alın diyen adama gömçürmüşlerdi. Çok garip. Ülkece kullandığımız ürünün fanatiği olup, kötü iyi yanı demeden ne varsa söylüyoruz. Çünkü bizim kullandığımız en iyisidir. Bu örnek çoğaltılabilir. Android vs IOS gibi.
Last of Us, oyuncuyu oyuna dahil edebilen nadir oyunlardandır. Hikayesi olan, oynayan kişi ile bağ kuran bir oyundur. Team ICO oyunları gibi. Bu kadar derin içeriğe sahip çok az oyun var. O yüzden değerli. Siz bağ kuramamışsınız belli ki. Sıradan bir hayatta kalma oyunu olarak oynayıp bitirmişsiniz. Olabilir. Diğerleri için ve benim için, LoU sanat eseri kategorisinde bir oyundur. Aldığı ödüllerden vs bahsetmiyorum, genel oyuncu kitlesi bu oyunu bağrına basmıştır. Bu sebepten değerlidir. Bende eline silahı alıp, sıka sıka ilerlediğin, birbirinin neredeyse aynısı olan, çoğunun hikayesi bile olmayan FPS oyunlarının her sene çıkarılıp milyonlar satmasını anlamıyorum mesela. Oda bana anlamsız geliyor.

d3vstator

7.12.2016 07:34:48

0
Saçmalayan sensin maalesef sayın BSC Misafiri, bir defa ben hiç bir yorumda HL serisi ile bu oyunu karşılaştırmadım, karşılaştıracak kadar da kafayı bulmadım. İkincisi HL2 2004 oyunudur ve benim itiraz ettiğim mesajda HL2'nin kendisinden bahsediliyordu, sonradan gelen ek paketlerden değil. Son olarak müdahale etmeni bekliyoruz, bakalım nasıl müdahale edeceksin?

Zarbo257

7.12.2016 03:40:27

0
Joel'un öleceği kesinleşti gibi mutlaka oyunun ilk birkaç saati içinde ölmüş olur,zaten yaşlanmıştı iyice acı çekmeden öldürseler bari kalp var bende.

BSC Misafiri

6.12.2016 10:47:11

0
quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator 2004'te çıkan bir oyun nasıl geçen neslin oyunu oluyor, onu da açıklasaydın çok bilmiş misafir...
episode 3 çıkışı 2007 çok bilmiş üye sanırım o misafir olan da sensin birde unutmadan önemli değil de bilader sadece merakdan soruyorum hangi konuya baksam sen nerede sony fanboyluk var sen acaba bir uğraşacağan işin falan var mı?Ya da şöyle sorayım iş kur ve Türkiye istatistik kurumu Türkiyede ki işsizlik verilerini açıklarken acaba senide dikkate alıyor mu resmen hayatın sonyi saçma sapan bir şekil de burada övmek olmuş yaşın kaç bilmiyorum ama gerçekten müdahale edilecek bir duruma gelmişsin hayatın buradan ibaret olmuş çok yazık adam half life dan iyi diyor saçmalıyorsun diyeceğine tarihine bakıyorsun ne farkeder ne zaman çıktığı sonuçda half life 1 de last of us dan iyi bir oyun

d3vstator

6.12.2016 07:54:28

0
2004'te çıkan bir oyun nasıl geçen neslin oyunu oluyor, onu da açıklasaydın çok bilmiş misafir...

BSC Misafiri

6.12.2016 07:43:41

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Half life dedigin oyunu simdi acsan yuzüne bakmazsın hala gelmiş the last of us a çakmaya uğrasıyor. gecen neslin 1 numaralı oyunu the last of us tı, aksini iddia edenle konusmaya değmez.
daha dün black mesa tekrar bitirdim xen gelince tekrar oynayacağım acaba sen last of us kaç kere oynayıp bitirdin dur tahmin edeyim bir kere açtın bitirdin ve yüzüne bakmadın dediğim gibi sen ve senin gibilerin anlayacağı bir şey değil senin half life yüzüne bakmaman dediğim gibi half life yüceltir daha övdüğün oyunun stüdyosunun bile ne kadar half life hayranı olduğunu bilmiyorsun eline bir kol veriyorlar çoğunluk neye iyi diyorsa onu yapıyorsun biz de bunu sürü psikolojisi diyoruz unutmadan geçen neslin en iyi oyunu half life 2 dir.Aksini iddia edenle konuşmaya değimez bu neslinde en iyi oyunu witcher 3 dür.

BSC Misafiri

5.12.2016 23:59:09

0
Half life dedigin oyunu simdi acsan yuzüne bakmazsın hala gelmiş the last of us a çakmaya uğrasıyor. gecen neslin 1 numaralı oyunu the last of us tı, aksini iddia edenle konusmaya değmez.

Giresunlufuk

5.12.2016 23:55:44

0
Kesinlikle oynayacağım. Nedense kendimi şanslı hissetim ilk defa hiç bilmeden oynayacağımdan ötürü. Heyecan yaptım. Efsane diyor herkes. Göreceğiz.

snakefatih

5.12.2016 22:48:13

0
baktım oyuna psn den ps3 versiyonu 79tl bu oyuna 790 tl yine verilir. indirimi hiç bekleme bence. ben de sonradan oynadım ps3 te kafayı duvarlara vurmak geldi içimden nasıl bunca vakti kaçırdım diye. gerçi o zaman gece gündüz dark souls online oynuyordum ps3 te gözüm başka oyun görmüyordu.

KAKÁ

5.12.2016 22:46:24

+3
quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

işinize gelmeyince saçma sapan mı oluyor beğenmiyorsan girmessin siteye bu sitenin kuralı bu işine gelirse senin gibi üyelik alıp saçmalayan da var o daha kötü siz ps almamyı tercih etmiş adamı last of us oynayamayacak diye dalga geçebilecek kadar saçmalamış bir güruhsunuz sanki adam last of us oynamak isteseydi ps almayabilmiyormuş gibi hatta naughty dogun half life hayranlığını bilemeden half life ile kıyaslayanlarınız var emin olun sizin kadar saçmalayan misafir yoktur onların en azından amacı karşıyı sinir edip trollmek ama siz farkında olmadan saçmalamada uzaysınız
Dedi banlı üye...

Venomstr

5.12.2016 22:30:38

0
quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk Yok Ps3'üm var. Yeni nesil konsol alınca mı oynasam eski nesilde mi kararsızım ama indirime girince alacağım.
Fark etmez. PS3'te harika zaten.

Giresunlufuk

5.12.2016 21:25:06

0
Yok Ps3'üm var. Yeni nesil konsol alınca mı oynasam eski nesilde mi kararsızım ama indirime girince alacağım.

Redunay

5.12.2016 20:47:52

0
quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Bence onu sonraki Uncharted serisinde (gelirse) yapacaklar.
Olabilir Nathan ı emekli edip kızını veya yepyeni bir kadın karakteri başrol yapabilirler. Ama benim için Uncharted=Nathan Drake demek.

C-TRanger

5.12.2016 19:53:55

+1
quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain Naughty Dog oyun dünyasına yeni bir Lara Croft mu sunmaya çalışıyor yoksa olurmu olur.
Bence onu sonraki Uncharted serisinde (gelirse) yapacaklar.

BSC Misafiri

5.12.2016 19:50:19

+2
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri
quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator Bunlarda utanma falan da yok, adamlar Dead Rising 4 ile Last of Us'ı aynı kefeye koyacak kadar kafayı bulmuş tipler. Bu arada Dead Rising 4'ün puanları da çok fena(!) alan bir pişman, almayan dünya mutlusu. Ne zamandır şu süreli exc oyunla konsolunu yere göğe sığdıramayan XBotlar birazdan ağlamaya başlar...
half life ile last of us bir tutabilen olduktan sonra hatta half life dan daha iyidir diyen olduktan sonra bu oyunu dead rising gibi saçma sapan bir oyunla kıyaslamaları garip mi geliyor sana
Zaten Last of Us gibi kalite kokan bir şaheserin halflife gibi yüzyılın balonlarından biriyle bir tutulması komik.
hiç şaşırmadın bu yorumuna zaten halflife balon zanneden bir nesilin last of us ı şaheser görmesi normal ama merak etme sen balon dediğin için halflife daha değerli bir oyun oldu

BSC Misafiri

5.12.2016 19:28:20

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri
quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator Bunlarda utanma falan da yok, adamlar Dead Rising 4 ile Last of Us'ı aynı kefeye koyacak kadar kafayı bulmuş tipler. Bu arada Dead Rising 4'ün puanları da çok fena(!) alan bir pişman, almayan dünya mutlusu. Ne zamandır şu süreli exc oyunla konsolunu yere göğe sığdıramayan XBotlar birazdan ağlamaya başlar...
half life ile last of us bir tutabilen olduktan sonra hatta half life dan daha iyidir diyen olduktan sonra bu oyunu dead rising gibi saçma sapan bir oyunla kıyaslamaları garip mi geliyor sana
Zaten Last of Us gibi kalite kokan bir şaheserin halflife gibi yüzyılın balonlarından biriyle bir tutulması komik.

Erkka

5.12.2016 19:14:13

0
Xbox fanı değilim, bu nesilde PS4 harici oyun konsolu da kullanmadım. Ama şu TLOU çok abartılıyor. Özellikle bizim forumda. İlk oyunu PS3'te ilk çıktığı zaman oynadım bitirdim, ne bir daha açtım, ne PS4 için satın aldım, ne şu yenisini deliler gibi bekliyorum. Çıksın oynarız. Abartmayın bu kadar. Altı üstü oyun. Hayır tamam beğenen olur, beğenmeyen olur, bir de benim gibi çıksın oynarız diyen olur da, şu konudan XBOX1 vs PS4 yapmanın ne anlamı var onu bir türlü çözemedim. Şimdi beni de gelirler XBOX fanı olmakla suçlarlar. Nedense yaşını başını almış eski üyeler bile "sen şunun fanısın, sen bunun fanısın, OOO TLOU, OOO GRAN TURISMO" vs demeyi bırakamadı. Anlayamıyorum bu insanları. Edit: Başka bir konuda FPS ve Strateji oynayan adama PS4 alması için Bloodborne'dan tutun, Uncharted'a kadar örnek verilmiş. PC alın diyen adama gömçürmüşlerdi. Çok garip. Ülkece kullandığımız ürünün fanatiği olup, kötü iyi yanı demeden ne varsa söylüyoruz. Çünkü bizim kullandığımız en iyisidir. Bu örnek çoğaltılabilir. Android vs IOS gibi.

BSC Misafiri

5.12.2016 19:03:11

0
quote:

Orjinalden alıntı: Metal-Gear
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Şu yazdıkların o kadar bencilce ki açıklasam da anlayacağını sanmıyorum sen last of us müthiş bir şey düşünüyorsun diye herkes öyle düşünecek zannediyorsun görürüz çıktığın da 60 milyon ps kullanıcısının kaç milyonu alacak bu oyunu herkes bu oyunu beklemek veya sevmek zorun da mı? Tıp kı half lıfe sevmek zorunda olmadığı gibi çatlayıp patlıyorlarmış kardeş çatlayıp patlayacak olsa adam da ps4 olurdu x1 veya pc toplatmazdı last of us ın bu nesilde geleceği belliydi arma bekleyip sevip veya total war sevip ps4 almaya benziyor bu haklısın oyunun çok beğeneni var fakat bura da anlayamadığın git ilk yorumlara bak senin tabirinle 2 tane anten sonyci çıkmış x1 veya işte şöyle sistemim var bu oyunu kaç fps de oynarım diye aklı sıra laf sokuyor ben de diyorum ki sizce last of us oynamak isteyen bir kitlenin evin de ps4 olmazmıydı senin için demiyorum ama last of us duyuruldu diye diğer platformlara laf sokanlar çok komik duruma düşüyorlar bir de unutmadan emin ol Half Life 3 duyrulsa bunun en az 3 katı sükse olur siz sonyciler ne zaman kendinizi kandırmayı bırakacaksınız x1 kullanıcısı bu oyunu oynamak isteseydi zaten evinde ps4 olurdu.
Ya biz forumdaki bu tiplerin ne olduğu iyi biliyoruz da konuşuyoruz. Demişsin ki: Çatlasalar patlasalar zaten PS4 alırlardı demişsin. Hah tam da doğru noktaya basmışsın, ilginç bir şekilde burada PS exc oyunlarına (başta UC4 ve Last of Us olmak üzere) laf atan bütün xbox fanlarının, iddialarına göre PS4'ü zaten VAR! Bu oyunları da oynuyorlar üstelik bizzat kendileri söylüyor bunu. Sende kendi dilinle söylemişsin işte, hem çatır çatır oynuyorlar hemde foruma gelince laf atıyorlar. Bunun adı çatlamak patlamak değilde ne? Oyun ne kadar kaliteli de olsa PS platformuna özel olmasını sindiremiyorlar, olay bu. Zaten bilinen ortada olan bir şey. Aynı oyunlar xbox'a özel olsaydı sen bu başlık altında xbox fanlarının hunharca nevruz kutlaması gibi kutlama yaptıklarına şahit olacaktın. O yüzden duygu sömürüsüne gerek yok, bana söyleyeceğine düzeni bu hale getiren fanatiklere söyle şu yazdıklarını. Forumda çifte standart ve fake üyelik yüzünden kalite ve düzey sıfırın altında. Sende kim bilir kimin fake versiyonusun, Sony'ciler mony'ciler diyerekten objektifmiş gibi başlamışsın ama sonunda sıvayıp yakayı ele vermişsin.
Tamamen genellemişsin yani bir kaç kişi senin dediğin gibi sırf amacı trollemek ve sonyi kıskanıyor diye gerçekten niye kıskanacak onu bilemiyorum herkesi aynı kefeye koymuşsun kısaca yine egoistlik yapmışsın kısaca sen batırmışsın ben bir şeyin fanboyu falan da değilim ama senin ne fanboyu olduğun belli oyun duyuruluyor adam bilmem sistemim şu bu oyunu nasıl oynarım diyor bu ne peki x1 e laf sokuyor bak bakalım şurada yazan sonycilere kaçı oyun ile ilgili bir açıklama da bulunmuş tamam hadi senin dediğin kitleyi es geçelim hadi diyelim ki o konuda haklısın artık bir adam neden x1 veya pc toplayıp çıkacağı yüzde yüz belli olan ps4 exc oyununu kıskanır onu anlayamadım ama ya bide Allah aşkına şu forumda düzey den bahsetmeyin millete çatlayın patlayın de bir önceki yazın da başka birine argo konuş bana argo sıvayıp filan deyip argo deyimleri çağırışım yap mahalle ağzıyla konuş ondan sonra gel forum da düzeyden bahset beğenmiyorsanız girmeyin sizi zorlayan mı var unutmadan eğer burada bir x1 oyunu duyurulup da eğer bunu x1 ciler yapsaydı veya pc ciler emin olabilirsin aynı şeyleri yazardım

d3vstator

5.12.2016 17:25:05

0
Beni başkasının mesajları bağlamaz, benim yazdıklarımla ilgili bir problemin varsa buyur...

snakefatih

5.12.2016 17:16:17

0
ps4 ün var ve last of us ı oynamadıysan cidden diyorum al eline balyozu kır o makinayı

Witcher3

5.12.2016 17:15:11

0
Bu oyun için pc topliycam gtx 1080 i7 6700 16gb ram ile high da oynarmıyım beyler?

BSC Misafiri

5.12.2016 17:12:08

0
quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ Misafir üyelik kadar saçma birşey yok zaten, sanki üyelik için para alınıyor anasını satayım, millet banlanınca çare bulduğu yerden ibaret, hep bilindik saçma sapan üyelerin mekanı yorumlardan ap açık belli, eskhioyuncu, sir maximus trolleri gibi işe yaramaz herifler...
işinize gelmeyince saçma sapan mı oluyor beğenmiyorsan girmessin siteye bu sitenin kuralı bu işine gelirse senin gibi üyelik alıp saçmalayan da var o daha kötü siz ps almamyı tercih etmiş adamı last of us oynayamayacak diye dalga geçebilecek kadar saçmalamış bir güruhsunuz sanki adam last of us oynamak isteseydi ps almayabilmiyormuş gibi hatta naughty dogun half life hayranlığını bilemeden half life ile kıyaslayanlarınız var emin olun sizin kadar saçmalayan misafir yoktur onların en azından amacı karşıyı sinir edip trollmek ama siz farkında olmadan saçmalamada uzaysınız

BSC Misafiri

5.12.2016 17:11:48

0
quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator Bunlarda utanma falan da yok, adamlar Dead Rising 4 ile Last of Us'ı aynı kefeye koyacak kadar kafayı bulmuş tipler. Bu arada Dead Rising 4'ün puanları da çok fena(!) alan bir pişman, almayan dünya mutlusu. Ne zamandır şu süreli exc oyunla konsolunu yere göğe sığdıramayan XBotlar birazdan ağlamaya başlar...
half life ile last of us bir tutabilen olduktan sonra hatta half life dan daha iyidir diyen olduktan sonra bu oyunu dead rising gibi saçma sapan bir oyunla kıyaslamaları garip mi geliyor sana

bigbooss

5.12.2016 17:10:35

+1
quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator Bunlarda utanma falan da yok, adamlar Dead Rising 4 ile Last of Us'ı aynı kefeye koyacak kadar kafayı bulmuş tipler. Bu arada Dead Rising 4'ün puanları da çok fena(!) alan bir pişman, almayan dünya mutlusu. Ne zamandır şu süreli exc oyunla konsolunu yere göğe sığdıramayan XBotlar birazdan ağlamaya başlar...
dead reasing ne abi! bırak Allah'ını seversen adını bile anma derim.

Metal-Gear

5.12.2016 16:36:22

+2
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Şu yazdıkların o kadar bencilce ki açıklasam da anlayacağını sanmıyorum sen last of us müthiş bir şey düşünüyorsun diye herkes öyle düşünecek zannediyorsun görürüz çıktığın da 60 milyon ps kullanıcısının kaç milyonu alacak bu oyunu herkes bu oyunu beklemek veya sevmek zorun da mı? Tıp kı half lıfe sevmek zorunda olmadığı gibi çatlayıp patlıyorlarmış kardeş çatlayıp patlayacak olsa adam da ps4 olurdu x1 veya pc toplatmazdı last of us ın bu nesilde geleceği belliydi arma bekleyip sevip veya total war sevip ps4 almaya benziyor bu haklısın oyunun çok beğeneni var fakat bura da anlayamadığın git ilk yorumlara bak senin tabirinle 2 tane anten sonyci çıkmış x1 veya işte şöyle sistemim var bu oyunu kaç fps de oynarım diye aklı sıra laf sokuyor ben de diyorum ki sizce last of us oynamak isteyen bir kitlenin evin de ps4 olmazmıydı senin için demiyorum ama last of us duyuruldu diye diğer platformlara laf sokanlar çok komik duruma düşüyorlar bir de unutmadan emin ol Half Life 3 duyrulsa bunun en az 3 katı sükse olur siz sonyciler ne zaman kendinizi kandırmayı bırakacaksınız x1 kullanıcısı bu oyunu oynamak isteseydi zaten evinde ps4 olurdu.
Ya biz forumdaki bu tiplerin ne olduğu iyi biliyoruz da konuşuyoruz. Demişsin ki: Çatlasalar patlasalar zaten PS4 alırlardı demişsin. Hah tam da doğru noktaya basmışsın, ilginç bir şekilde burada PS exc oyunlarına (başta UC4 ve Last of Us olmak üzere) laf atan bütün xbox fanlarının, iddialarına göre PS4'ü zaten VAR! Bu oyunları da oynuyorlar üstelik bizzat kendileri söylüyor bunu. Sende kendi dilinle söylemişsin işte, hem çatır çatır oynuyorlar hemde foruma gelince laf atıyorlar. Bunun adı çatlamak patlamak değilde ne? Oyun ne kadar kaliteli de olsa PS platformuna özel olmasını sindiremiyorlar, olay bu. Zaten bilinen ortada olan bir şey. Aynı oyunlar xbox'a özel olsaydı sen bu başlık altında xbox fanlarının hunharca nevruz kutlaması gibi kutlama yaptıklarına şahit olacaktın. O yüzden duygu sömürüsüne gerek yok, bana söyleyeceğine düzeni bu hale getiren fanatiklere söyle şu yazdıklarını. Forumda çifte standart ve fake üyelik yüzünden kalite ve düzey sıfırın altında. Sende kim bilir kimin fake versiyonusun, Sony'ciler mony'ciler diyerekten objektifmiş gibi başlamışsın ama sonunda sıvayıp yakayı ele vermişsin.

gerçekoyuncu11

5.12.2016 16:03:16

0
abi niye kavga ediyorsunuz yok herkes last of us beğenmek zorundamıymış yok git sen crack down oynaymış şurada oyunla ilgili yorum sayısı beşi geçmez böyle oyunları o beğenmediğiniz rekabet sayesin de görüyorsunuz müthiş bir oyun işte beğeniyorsan al oyna beğenmiyorsan oynama bu kadar basit.

zack06

5.12.2016 15:59:10

0
Evet sayın konuklar bir xbox ve ps4 exc kavgasına hoş geldiniz valla sizler de olmasanız biz ailece nasıl çekirdek alıp ekran başına kitleniriz

d3vstator

5.12.2016 15:47:25

+3
Bunlarda utanma falan da yok, adamlar Dead Rising 4 ile Last of Us'ı aynı kefeye koyacak kadar kafayı bulmuş tipler. Bu arada Dead Rising 4'ün puanları da çok fena(!) alan bir pişman, almayan dünya mutlusu. Ne zamandır şu süreli exc oyunla konsolunu yere göğe sığdıramayan XBotlar birazdan ağlamaya başlar...

KAKÁ

5.12.2016 15:04:48

+3
Misafir üyelik kadar saçma birşey yok zaten, sanki üyelik için para alınıyor anasını satayım, millet banlanınca çare bulduğu yerden ibaret, hep bilindik saçma sapan üyelerin mekanı yorumlardan ap açık belli, eskhioyuncu, sir maximus trolleri gibi işe yaramaz herifler...

alpalp84

5.12.2016 14:59:35

+2
xboylar misafir üyelik açıp isimleri lekelenmesin diye yorum yapıyor.

mShinQda

5.12.2016 14:32:40

0
gta 5 gibi , eş zamanlı kombine yapıp, yönetiliş şeklini kendimiz belirleyelim bazı durumlarda.

BekirTemel

5.12.2016 13:33:35

0
yorumlar

Giresunlufuk

5.12.2016 12:32:34

0
Daha ilk oyunu oynamadım. Oynama şansım var ama bilmiyorum acele etmiyorum. Kaçmıyor oyun ama merak ediyorum. Herkes efsane dediğine göre var birşeyler herhalde. Herkes çılgınlar sevindi duyuruya.

BSC Misafiri

5.12.2016 10:04:40

+5
quote:

Orjinalden alıntı: Metal-Gear Half Life 3 duyurulmuş gibi sükse oldu, yerli - yabancı millet "elim ayağım titriyor" diyerek yorumluyor duyuruyu, ama bizdeki 1-2 anten hala yok xbox derdinde yok bilmem ne derdinde. Ulan LAST OF US 2 duyuruldu aloooooo farkında mısınız TLOU 2 duyuruldu! "Oyuncuların" rüyalarını süsleyen oyun duyuruldu, beraberinde 3 - 5 "Marka Bağımlısı Hater'ın" kâbusları da gerçek olmuş oldu ki verdikleri tepkilerden belli ruh hallerinin 1 gecede yerle bir olduğu... Herkesin sevincini belirttiği yerde 1-2 tane anten sivriliyor sadece. Kolay kolay oyuncu kitlesinin genelinden sevinç dolu yorumlar alan oyun duyuruları gelmiyor, bu duyuru oyun dünyası için özellikle bu nesilde gerçekten olabilecek en güzel duyurulardan biri oldu. O nefret saçan 1-2 xbox fanatiği de tıpış tıpış gidip bu oyunu alacak başka çareleri yok bakmayın kıskançlıktan konuyu başka yerlere çektiklerine, şimdi baktılar ki herkes seviniyor, hiçbir Xbox duyurusunda böyle coşku dolu bir ortam olmadı (hoş xbox oyunu diye birşey de kalmadı da) eee herifler de kıskandı tabi, çatlayıp patlıyorlar resmen şu an. İşte bunun adı başarıdır beyler. Bunu bir kenara yazın, helal olsun Naughty Dog, sen nasıl bir firmasın ki kudurtuyorsun nefretçileri resmen.
Şu yazdıkların o kadar bencilce ki açıklasam da anlayacağını sanmıyorum sen last of us müthiş bir şey düşünüyorsun diye herkes öyle düşünecek zannediyorsun görürüz çıktığın da 60 milyon ps kullanıcısının kaç milyonu alacak bu oyunu herkes bu oyunu beklemek veya sevmek zorun da mı? Tıp kı half lıfe sevmek zorunda olmadığı gibi çatlayıp patlıyorlarmış kardeş çatlayıp patlayacak olsa adam da ps4 olurdu x1 veya pc toplatmazdı last of us ın bu nesilde geleceği belliydi arma bekleyip sevip veya total war sevip ps4 almaya benziyor bu haklısın oyunun çok beğeneni var fakat bura da anlayamadığın git ilk yorumlara bak senin tabirinle 2 tane anten sonyci çıkmış x1 veya işte şöyle sistemim var bu oyunu kaç fps de oynarım diye aklı sıra laf sokuyor ben de diyorum ki sizce last of us oynamak isteyen bir kitlenin evin de ps4 olmazmıydı senin için demiyorum ama last of us duyuruldu diye diğer platformlara laf sokanlar çok komik duruma düşüyorlar bir de unutmadan emin ol Half Life 3 duyrulsa bunun en az 3 katı sükse olur siz sonyciler ne zaman kendinizi kandırmayı bırakacaksınız x1 kullanıcısı bu oyunu oynamak isteseydi zaten evinde ps4 olurdu.

BSC Misafiri

5.12.2016 09:07:45

0
Scorpio gelir tokadı basar gider. Burda büyük laflar edenlerde bir bir sözlerini yalar yutar geçer. E3 de MS bunlara bi tokat basarsa ne tarafımla güleceğimi şaşırırım.

d3vstator

5.12.2016 07:37:02

+1
Bu konuşanlara Microsoft'un Xbox One'ın artık ne zaman duyurulduğunu unuttuğum ama hala çıkmayan Crackdown 3'ünü sormak lazım aslında. Orada gösterdikleri sabırın birazını neden PS4 oyunlarına göstermedikleri de ortada. Crackdown 3 gibi çöp bir oyunu senelerdir bekleyen kitle nedense PS4 exc.lerini bekleyemiyor. Sabredin yahu hepsi Scorpio'nun çıkışı ile 2017 sonunda yağmaya başlayacak ve 2018 yılı boyunca hangisini oynayacağınıza şaşıracaksınız. Bir de Sea of Tieves, iptal edilen Fable gibi oyunları vardı değil mi? Hani GOTY falan olacaktı bunlar...

Metal-Gear

5.12.2016 02:00:37

+3
quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis Oyun ne zaman cikacak? cikis tarihi verin.... Trailer yayinlayip bidi bidi yapmak mesele degil. Bir kere de verin su cikis tarihini arkadas! Neden vermiyorsun? Ben simdi pro alacagim, oynacagim Gta5 bf1 gibi oyunlar.... Ayda 2 ser tane VVVV diye indie bir kac oyun alacagim Bu mudur olay? Ben bu oyunu oynamak istiyorum ama konsolumda nedense psn e baglanirken hata veriyor... Bazen de oyun oynarken error alip oyundan atiyor... Neden bunlar basima geliyor... Neden o kredi karti hatasini alip duruyorum?. Ben bu oyunu almak istiyorum ama alamiyorum(!) Bu oyun ps4 e mi cikacak ps5 e mi cikacak? Biz simdi ps5 icin para mi biriktirelim? Yoksa fifa alip lagli lagli bol bol kanser Arap oyuncularla mi debelenelim? Bu oyun harika olacak... Ama bu oyunu oynayan X kisi ertesi gun Fifa oynamak icin PSN e baglanmaya calistiginda neden hata alacak Ilk the last of us oyununu oynayan kisiler neden suan FIFA oynuyorlar? Neden surekli The last of us oynamiyorlar?
La sen her gün Gears of War 1 mi oynuyorsun Xboy? Harbiden saçmalamayı da geç, s.çıp sıvamışsın artık... Ya hakkaten TLOU 2 adamları kudurttu, saçmalamaktan ne yazacaklarını şaşırdılar. Neden fifa oynuyorlar neden TLOU 1 oynamıyorlar diyor. hahahaha! Allah'ım! :D:D TLOU Remastered çıkıp bir sürü satıldığında da neden oynadığınız oyunu bir daha alıyorsunuz diyorlardı!!!!!! Bak şimdi de nasıl damarlarına basılınca her gün niye oynamıyorsunuz yazmış hahaha. İşte bu bu kadar içten pazarlıklı adamlar bunlar. Siz niye her gün Halo 1 falan gibi eski oyunları oynamıyonuz o zaman? :D :D: Ya harbiden saçmalık ya dellendiler adamlar artık. Ulan Last of Us, sen meğer ne canlar yakmışsın, ne kadar da bu xboyların kabusu haline gelmişsin ki bu kadar dellenip kudurdular.

Venomstr

5.12.2016 01:48:08

+1
quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis Oyun ne zaman cikacak? cikis tarihi verin.... Trailer yayinlayip bidi bidi yapmak mesele degil. Bir kere de verin su cikis tarihini arkadas! Neden vermiyorsun? Ben simdi pro alacagim, oynacagim Gta5 bf1 gibi oyunlar.... Ayda 2 ser tane VVVV diye indie bir kac oyun alacagim Bu mudur olay? Ben bu oyunu oynamak istiyorum ama konsolumda nedense psn e baglanirken hata veriyor... Bazen de oyun oynarken error alip oyundan atiyor... Neden bunlar basima geliyor... Neden o kredi karti hatasini alip duruyorum?. Ben bu oyunu almak istiyorum ama alamiyorum(!) Bu oyun ps4 e mi cikacak ps5 e mi cikacak? Biz simdi ps5 icin para mi biriktirelim? Yoksa fifa alip lagli lagli bol bol kanser Arap oyuncularla mi debelenelim? Bu oyun harika olacak... Ama bu oyunu oynayan X kisi ertesi gun Fifa oynamak icin PSN e baglanmaya calistiginda neden hata alacak Ilk the last of us oyununu oynayan kisiler neden suan FIFA oynuyorlar? Neden surekli The last of us oynamiyorlar?
Kardeş bu konuya yazanlar Last of Us 2 oynayacak. Sen oynayamayacaksın... Yasakladım sana. Dünya alem Last of Us 2 oynayacak... Sana yok. Ne fakirsin la bütün konulara PS Plus yazıyorsun. 1 yıllık Plus'a 150 Lira veremiyorsan hiç oyun oynama. Babana Plus aldırırken baban kızıyor mu?

Sic Parvis Magna

5.12.2016 01:43:22

+1
AlfieLowis nickli üye kıskançlıktan saçmalamışsın bence burayı terket fazla dır dır yapma

AlfieLowis

5.12.2016 01:34:32

0
Oyun ne zaman cikacak? cikis tarihi verin.... Trailer yayinlayip bidi bidi yapmak mesele degil. Bir kere de verin su cikis tarihini arkadas! Neden vermiyorsun? Ben simdi pro alacagim, oynacagim Gta5 bf1 gibi oyunlar.... Ayda 2 ser tane VVVV diye indie bir kac oyun alacagim Bu mudur olay? Ben bu oyunu oynamak istiyorum ama konsolumda nedense psn e baglanirken hata veriyor... Bazen de oyun oynarken error alip oyundan atiyor... Neden bunlar basima geliyor... Neden o kredi karti hatasini alip duruyorum?. Ben bu oyunu almak istiyorum ama alamiyorum(!) Bu oyun ps4 e mi cikacak ps5 e mi cikacak? Biz simdi ps5 icin para mi biriktirelim? Yoksa fifa alip lagli lagli bol bol kanser Arap oyuncularla mi debelenelim? Bu oyun harika olacak... Ama bu oyunu oynayan X kisi ertesi gun Fifa oynamak icin PSN e baglanmaya calistiginda neden hata alacak Ilk the last of us oyununu oynayan kisiler neden suan FIFA oynuyorlar? Neden surekli The last of us oynamiyorlar?

BSC Misafiri

5.12.2016 01:26:56

+3
quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator İtaat edeceksiniz!!!
lan alt tarafı bir oyun duyuruldu o kadar kafayı mı yediniz siz nedir bu anlayamadım itaat edeceksiniz neye itaat edecekler kim edecek niye edecek itaat eden sensin haberin yok hem de bir kutuya öyle bir hava oluşturuluyor ki sanki herkes last of us serisini sevmek ve oynamak zorundaymış gibi umurumda bile değil sence o kadar last of us oynamak isteyen birisi çıkıpta x1 veya pc toplatırmıydı bir adam da x1 veya pc varsa demek last of us veya diğer oyunlarını o kadar önemsemiyor demektir unutmayın ki bu diğer aletin için de en ucuz olanı bu kutu alın oynayın oyununuz daha fazla kendinizi komik duruma düşürmeyin bence saçma sapan yorumlarla

Metal-Gear

5.12.2016 01:02:15

+11
Half Life 3 duyurulmuş gibi sükse oldu, yerli - yabancı millet "elim ayağım titriyor" diyerek yorumluyor duyuruyu, ama bizdeki 1-2 anten hala yok xbox derdinde yok bilmem ne derdinde. Ulan LAST OF US 2 duyuruldu aloooooo farkında mısınız TLOU 2 duyuruldu! "Oyuncuların" rüyalarını süsleyen oyun duyuruldu, beraberinde 3 - 5 "Marka Bağımlısı Hater'ın" kâbusları da gerçek olmuş oldu ki verdikleri tepkilerden belli ruh hallerinin 1 gecede yerle bir olduğu... Herkesin sevincini belirttiği yerde 1-2 tane anten sivriliyor sadece. Kolay kolay oyuncu kitlesinin genelinden sevinç dolu yorumlar alan oyun duyuruları gelmiyor, bu duyuru oyun dünyası için özellikle bu nesilde gerçekten olabilecek en güzel duyurulardan biri oldu. O nefret saçan 1-2 xbox fanatiği de tıpış tıpış gidip bu oyunu alacak başka çareleri yok bakmayın kıskançlıktan konuyu başka yerlere çektiklerine, şimdi baktılar ki herkes seviniyor, hiçbir Xbox duyurusunda böyle coşku dolu bir ortam olmadı (hoş xbox oyunu diye birşey de kalmadı da) eee herifler de kıskandı tabi, çatlayıp patlıyorlar resmen şu an. İşte bunun adı başarıdır beyler. Bunu bir kenara yazın, helal olsun Naughty Dog, sen nasıl bir firmasın ki kudurtuyorsun nefretçileri resmen.

BSC Misafiri

5.12.2016 00:36:48

+1
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Crack Down 3 2017 de geliyor ve Scorpio da Native 4K olacak http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1322145 Fena haber.Sony fanları artık ağızları sulana sulana izlerler.Açık Dünya oyun ve 4K Scorpio is a beast.
Crack down neree The last of us gibi başyapıt nere. scorpio 16k açsa ne açmasa ne, Playstation noktayı koydu geçmiş olsun,yeni nesilde tekrar deneyiniz.

BSC Misafiri

5.12.2016 00:36:24

0
Ellie olarak oynayacağız ama Dlc de ve ilk oyunda olduğu gibi 2 bölümde falan Joel olalım be en çok Joel için bekliyordum nedense Ellie yide bi sevemedim zaten

BSC Misafiri

5.12.2016 00:17:49

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Crack Down 3 2017 de geliyor ve Scorpio da Native 4K olacak http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1322145 Fena haber.Sony fanları artık ağızları sulana sulana izlerler.Açık Dünya oyun ve 4K Scorpio is a beast.
Hazımsızlığa kızılay soda , soğuk içiniz.

BSC Misafiri

4.12.2016 23:51:02

0
Crack Down 3 2017 de geliyor ve Scorpio da Native 4K olacak http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1322145 Fena haber.Sony fanları artık ağızları sulana sulana izlerler.Açık Dünya oyun ve 4K Scorpio is a beast.

Redunay

4.12.2016 21:52:39

0
Naughty Dog oyun dünyasına yeni bir Lara Croft mu sunmaya çalışıyor yoksa olurmu olur.

BSC Misafiri

4.12.2016 20:36:11

0
kadin karakterler iyidir iyi hele Ellie yi yönetmek ayrı zevk.

BSC Misafiri

4.12.2016 20:36:01

0
Demedi demeyin bence bu oyunda Joel ölecek.

BSC Misafiri

4.12.2016 20:35:13

0
quote:

Orjinalden alıntı: TheCapedCrusader yüzyılın en büyük balonu geliyor.
aynen yüzyılın balonu scorpio geliyor.

BSC Misafiri

4.12.2016 20:35:08

+1
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri RDR2 PS exclusive değilki onu niye sayıyorsunuz? MS E3 de peşi sıra bombaları Scorpio ile birlikte patlatsın sonra burda atıp tutanların sıfatlarını hep birlikte görelim.
İstediğini duyursun,Hayatta God of war ile The last of US'ın yerini tutamaz,Kör kardeşim...

BSC Misafiri

4.12.2016 20:34:46

+1
quote:

Orjinalden alıntı: TheCapedCrusader yüzyılın en büyük balonu geliyor.
Bak bak bak bak balon burada iyi bak iyi "https://forum.donanimhaber.com/m_114232672/tm.htm" hemide uçan balongillerden ahahhahahahah.

TheCapedCrusader

4.12.2016 18:58:14

+1
yüzyılın en büyük balonu geliyor.

oveo531

4.12.2016 18:01:12

0
Efsane geri dönüyor :) İlk oyunu çok beğenmiştim zaten kaç defa bitirdim hatırlamıyorum bile, hele multiplayer kısmı apayrı bir şey zaten... Artık heyecanla bekliyoruz :P

snakefatih

4.12.2016 17:46:00

0
Ellie ilk oyunda çocuk burada yetişkin erkek gibi avrat olmuş kodu mu oturtur. Videoda gösteriyor dairenin her odasında bir adam katletmiş boş odada gitar çalıyor yani katliam onun için sıradan bir mevzu olmuş.

KAKÁ

4.12.2016 17:36:15

+3
quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri RDR2 PS exclusive değilki onu niye sayıyorsunuz? MS E3 de peşi sıra bombaları Scorpio ile birlikte patlatsın sonra burda atıp tutanların sıfatlarını hep birlikte görelim.
Studyo mu var elinde ne patlatacak ? Halo 6 Fm7 iste baska birsey yok 4Kda dead riding 4 ve crackdown 3 çöplerini oynarsiniz artik zevksizler ordusu sizi :)

F355 Challenge

4.12.2016 16:32:11

0
Playstation zaten dinlenip dinlenip dövüyordu XO'yu şu ana kadar son iki günde fatality yaptı. Valla helal olsun bir dünya efso oyun geliyor. Ekran kartını yenileyecektim Pro alıyorum.

BSC Misafiri

4.12.2016 15:59:52

0
yav kadın karakter yönetmeyelim ya... ısınamıyorum alışamıyorum

BSC Misafiri

4.12.2016 15:59:51

0
ps4 pro ya mı özel çıkcak ki neden öle diyonuz

BSC Misafiri

4.12.2016 15:59:39

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Scorpio gibi konsol varken tek bir oyun icin kalkıp PRO almak saçmalığın daniskası. Hepsini geçtim heralde 2019_20 gibi gelir çok uzun süre. Ben oyunlarımın 4K da çalışmasını istiyorum,bu yüzden Scorpio diyorum.
kafaya bak, demek ouya 4k konsol çıkarsa onu alıcan. neyse sen 4kda CoD falan oynamaya devam et. biz 900p de şaheser, sanat eseri oyunları oynamaya devam edelim.

BSC Misafiri

4.12.2016 15:59:37

0
RDR2 PS exclusive değilki onu niye sayıyorsunuz? MS E3 de peşi sıra bombaları Scorpio ile birlikte patlatsın sonra burda atıp tutanların sıfatlarını hep birlikte görelim.

BSC Misafiri

4.12.2016 15:59:34

+1
Ulan E3'te duyururlar oyunu dedik,Adamlar PSX'te duyurdu...O zaman 2017'de E3'te gameplay'ler bizleri bekliyor..Gelsin god of war'lar,Gelsin Uncharted'ler,RDR 2'ler, Ooo say say bitmez... Acaba Xbox alanlar neyin kafasıyla aldı Xbox..Bu oyunların çıkacağını bilmiyorlarmıydı yani,Valla üzülenler varsa hiç üzülmesin,Kendi düşen ağlamaz..Üzülen arkadaşlar O sizin mallığınız,Koskoca Türkiyeye destek veren,çok kaliteli exc. oyunları olan,donanımı daha güçlü konsol varken,Gidipte Oyunları PC'ye çıkan, konsolluğu bile kalmamış aleti alıyorsanız,gerçekten zihniyetinize şaşarım..Size o süper LIVE sistemizde başarılar,Başka ne kaldıysa artık...Ulan sanki biz online oynamıyoruz,Bikere online'nın kalitesini internet bağlantınız belirler ama neyse,siz devam..

BSC Misafiri

4.12.2016 15:59:31

+1
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Scorpio gibi konsol varken tek bir oyun icin kalkıp PRO almak saçmalığın daniskası. Hepsini geçtim heralde 2019_20 gibi gelir çok uzun süre. Ben oyunlarımın 4K da çalışmasını istiyorum,bu yüzden Scorpio diyorum.
kafaya bak, demek ouya 4k konsol çıkarsa onu alacaksın. neyse sen git dünyanın en güçlü konsolunda 4k cod, halo, forza falan oyna. biz de dandik ps4lerimizle 900p şaheser ve sanat eseri oyunlarımızı oynamaya devam edelim.

evo_4

4.12.2016 15:55:40

0
Bu oyunun yapım sürecine yeni başlanıldığını sanmıyorum. Naughty reyiz bu, inceden vermiştir ayarı. 2018 sonbaharında en geç çıkar bence. Ben bi koşu tekrar 15 ay askerlik yapıp geleyim.

Ps4Vr

4.12.2016 15:36:12

0
quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

uncharted 4de güya 2015 de çıkcak denmişti.1 buçuk yıl sonra çıktı.bu oyun en aşagı 2018de çıkar.bu yılki gösterilen tüm ex oyunlar gameplayi yapılmış oyunlardı.2017de o oyunlar çıkar ardından last of us 2 çıkar
Yukarıda bir sürü troll 4-5 yıl beklersinize cevaben yazıyorum ama oltaya yanlış balık takılıyor atlamayın herşeye [&:]3-5 yıl uzun süre 1-2 yıl az bir süredir zaten ben 1 ay sonra mı çıkacak dedim ? Madem kapışma meraklısısnız BEN 2017 diyorum HODRİ MEYDAN mesajı da silmiyoum ekran görüntüsü alıyorum . Herkesin gözüne sokucam [:'(]

Faithful Blood Day

4.12.2016 15:26:33

+1
quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Vr Arkadaşlar ! Oyunda "Update edilmiş grafik motoru kullanılacak !" buda bize oyunun çok yakın zamanlarda çıkacağının garantisini verir [:'(]
uncharted 4de güya 2015 de çıkcak denmişti.1 buçuk yıl sonra çıktı.bu oyun en aşagı 2018de çıkar.bu yılki gösterilen tüm ex oyunlar gameplayi yapılmış oyunlardı.2017de o oyunlar çıkar ardından last of us 2 çıkar

Ps4Vr

4.12.2016 14:09:59

0
Arkadaşlar ! Oyunda "Update edilmiş grafik motoru kullanılacak !" buda bize oyunun çok yakın zamanlarda çıkacağının garantisini verir [:'(]

tayfun34_4

4.12.2016 13:41:25

0
ilk oyunu aldım nerdeyse 3 yıl oldu hala bitirmedin ikincisi çıkıyor bu oyunu ne kadar sevdiğim anlaşılıyor.

veli@1144

4.12.2016 12:20:53

+1
Aglamak istedim ps4 u mu satmistim o cikasiya tekrar almam lazim zaten bi bloodborne u bide the last of us i unutamadim bunu da oynamaliyim

d3vstator

4.12.2016 12:09:38

+2
İtaat edeceksiniz!!!

Sgt.Panda

4.12.2016 12:01:11

0
Microsoft'a ne kadar daha yakın olsam bile bu exclusive'leri gördükçe PS4 Pro alasım geliyor. Sonunda dayanamayıp alacağım gibi. RDR2, Death Stranding, TLOU Part II ve God of War muhteşem gözüküyor.

2K

4.12.2016 11:03:34

0
Birinci oyun inanılmaz popüler olmasına rağmen sonu resmen festival filmleri gibiydi. Ben açıkçası ana teması nefret olacak deyince iki karakterin birbirine düşeceğini sanmıyorum, herkesin ilk oyunda sevdiği ve korumaya gerçekten çalıştığı Ellie karakteri böyle bir ortamda yaşayıp, büyümüş bir karakter. İlk oyunda gördüğümüz çoğu karakter salgından önceki düzeni, hayatı bilen yaşamış insanlarda ki ona rağmen böyle bir durumda herkes belli bir derecede kırılmıştı. Ellie ise direk bu kuralların olduğu, böyle bir ortamın içine doğdu ve 19 yaşına kadar ne ölümler gördü, yaşadı. Kısacası herkesin sevdiği bir karakter ama Part 2'de hiç bir insani duygusu kalmamış, tamamen kötü, önünü gelene acımayan bir karaktere dönüşmesi güzel olabilir. Hem yaşadığı toplumun insan üzerindeki etkisini göstermesi ve ne kadar özgür olduğumuzu aslında kim olduğumuzun dış faktörler tarafından belirlenip bize pek fazla söz düşmediğini gösterip, kavramları sorgulayabilir.

ereneren

4.12.2016 10:57:35

0
Trailer da gözüken joel sadece ellie nin kafasında kurduğu bir hayal...Joel ilk oyundan sonra öldürülüyor ve ellie onun katillerini birer birer öldürmeye yemin ediyor... Böyle bir dedikodu dolanıyor...

BSC Misafiri

4.12.2016 10:51:42

+1
Joel öldü, her birini öldürecem demesinin sebebi de o. Trailer deki Joel sadece hayal.DEMEDI DEMEYİN!

BSC Misafiri

4.12.2016 09:52:57

0
Scorpio gibi konsol varken tek bir oyun icin kalkıp PRO almak saçmalığın daniskası. Hepsini geçtim heralde 2019_20 gibi gelir çok uzun süre. Ben oyunlarımın 4K da çalışmasını istiyorum,bu yüzden Scorpio diyorum.

BSC Misafiri

4.12.2016 09:52:55

0
Abi tamam senaryo anlamında naughty dog a güvenim tam ama yapmayın be abi ellie olarak oynamak nedir. İlk oyunun en sevmediğim bölümleri ellie ile oynadığımız bölümler. Joel gibi vurdu mu oturtan biri varken neden ellie? Hiç bir zaman ilk oyundan iyi olamıyacak anlaşılan

Tuborg06

4.12.2016 09:38:46

0
Joel yaşlandı saten onla olmaz artık illaki elie ile devam edeceğiz ama joel hikayede olsun tabiki.

Kazumatr

4.12.2016 08:46:46

+2
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri 2020 gibi gelir,ozamana kadar Sony Scorpio dan tokadı çokdan yemiş olur.
Su oyun ps4 e nezaman cikarsa ciksin siz bu kalitede bi oyunu scorpioda oynayamadiktan sonra isterse scorpio oyunlari native 100K oynatsin neye yarar ?

Metal-Gear

4.12.2016 08:11:12

0
Ulan Sony o Pro'yu herkese aldıracan sen belli. :D TLOU 2 duyuruldu Pro muhabbeti %200 arttı, millete 1 gecede yedirdin tarlayı Sony. Güç konsolda değil oyunda işte bu da kapak oldu en canlı örneğinden. Bu neslin bütün bombaları hep sony'den geldi. E3 Sony cephesinde bombaydı zaten harika geçti, şimdi de TLOU 2'yi duyurdular, UC4'ün hikaye dlc'sinde de çıtayı baya yükseltmişler, hakikaten çıkarıp masaya vurdular adamlar. Bu nesilde milletin elini ayağını titreten yegane duyuru bu oldu, birde GoW4 tabi.

dinazorkulagi

4.12.2016 07:41:17

+1
Bir de şu fanboylar mıdır neyse saçma sapan yorumlar yapmayın şu haberlerin altına. Varsa paran git tüm makinelere sahip ol sus. Şurda oturup iki haber yorum okuyorken sırf konuşmak için konuşan birbirini çekemeyen oyuncuları,babasının firmasıymış gibi savunan adamları görmeyelim artık. Neyse. Çok kaliteli oyunlar var da zaman da belli olsaydı keşke, malum sayılı günler çabuk geçer :)

dinazorkulagi

4.12.2016 07:36:18

0
Joel olaydı keşke ;(

rambocuk

4.12.2016 06:50:09

0
Gelmiş geçmiş en iyi oyun yapımcısı güvenmek ha lafı bile olmaz

BSC Misafiri

4.12.2016 03:48:18

+1
İlk oyunda Joel oyun dünyasındaki en baba karakterlerden biri olduğunu kanıtlamıştı bütünleşmiştik resmen sesi karizması soğuk kanlı ve sonradan psikopata bağlaması falan Ellie yi sonradan kızı gibi benimsemesi onun için herşeyi göze alması vs. Umarım 2. oyundada bunu bozmadan vermeyi başarırlarki güvenim tam bu adamlara. Zaten fragmanda Ellie ve Joel u tekrar görünce değişik duygulara kapıldım çok iyi olacak ya.

BSC Misafiri

4.12.2016 03:13:45

+1
*Spoiler* (Rez al bekle, kesin çıkıcak) Oyunun tanıtım videosunu izlediyseniz ve yapımcısının da açıklamasının üzerine, nefret temalı olucak olan oyunun konusunun "Nefret" in çıkış noktası, Elie'nin de son sahnede dediği söylediği gibi hepsini bulup tek tek öldüreceğim lafı, Joel'in öldürülmesi üzerine söylüyor, Joel'in göründüğü sahne ise halüsinasyon, Ellie onu aklında hatırlıyor ve Joel'in eliye dediği Hey kiddo lafına Ellie tepki vermiyor, konuşmuyor, bakmıyor bile ve nefret teması burdan geliyor oyuna. Joel bu yüzden oyunda oynanmıycak ve Ellie ile oynuycaz.

BSC Misafiri

4.12.2016 02:58:33

+5
rdr 2, god of war 4, death stranding ve tlou 2.. zar zor dayandım yeter benden buraya kadar ps4 pro alıyorum

Castaza

4.12.2016 02:44:01

0
Sıkıntı yok Neil Druckmann. Güveniyoruz

hamza5806

4.12.2016 02:42:00

+1
Abi full ellie ile oynamayalım yav ilk oyundaki gibi olay ve duruma göre joel ve ellie arasinda gidip gelelim bence

BSC Misafiri

4.12.2016 02:37:14

+22
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri 2020 gibi gelir,ozamana kadar Sony Scorpio dan tokadı çokdan yemiş olur.
Benim anlamadığım,hiç oyunlar umrunuzda değil değil mi? İşiniz gücünüz şu bunu yenecek,Bu bunu yenecek...Bu neyin kafası?Bu neyin öfkesi? Sana bişey söyleyim mi objektif olarak,Bu saatten sonra hiç birşey değişmeyecek,Sony yine lider olarak gidecek,Scorpio ise Ps4 Pro ile Ps5 arasında unutulup gidecek...Çünkü çok geç çıkıyor,Ona sadece 4K ayakları yetmez,Milleti Sony gibi Mest edecek oyunlar lazım Xbox'a..Ki artık bu saatten sonra oyunları PC'ye çıkacak konsolu kim ne yapsın... Hah aldın mı duymak istemediğin cevabı Troll herif...Size oyuncu diyene tüküreyim, işiniz gücünüz ortalığı karıştırıp boş laf yapma..Sen kullandığın ürünün kalitesine oyunlarına baksana,Bırak firmaları yarıştırmayı..

BSC Misafiri

4.12.2016 02:28:55

+11
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri 2020 gibi gelir,ozamana kadar Sony Scorpio dan tokadı çokdan yemiş olur.
merak etme önce God of war la kabasını alacaz scorpionun, sonra the last of us 2 ile ölümcül darbeyi yeyip tarihin fail konsolları arasında yerini alacak Ps5 ile.

BSC Misafiri

4.12.2016 02:22:52

+8
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri 2020 gibi gelir,ozamana kadar Sony Scorpio dan tokadı çokdan yemiş olur.
canım benim, kıyamam. nasılda kendini avutmaya çalışıyo yalanlarla bu arda Death Sranding oyununun oyun motoru Decima ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. Guerrilla Games in Horizon Zero Dawn oyununun motoruymuş ve oyun motorunu Kojima Production ile paylaşmışlar http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1321957

BSC Misafiri

4.12.2016 02:20:02

+1
İlk oyunda Ellie ile Joel arasındaki ilişkiyi çok iyi vermişlerdi. Burada da intikam hikayesi olacak gibi görünüyor. Umarım Joel'i çok geri plana atmazlar.

2PÁC

4.12.2016 02:19:58

+4
Şurdan 1 kutu nefret uzatırmısın.

Sic Parvis Magna

4.12.2016 02:15:24

+2
Vay nefret he? valla sabırsızlandım şuan uyku basmadı zaten merakla bekliyorum bir an önce gelsin ön sipariş açılsın şimdiden

BSC Misafiri

4.12.2016 02:11:34

+5
2020 gibi gelir,ozamana kadar Sony Scorpio dan tokadı çokdan yemiş olur.

KAKÁ

4.12.2016 02:08:42

+6
Nefret olması çok daha iyi harika olacak 2. oyun harika
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Last of Us Part II
+ TAKİBE
AL
13 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız