Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Elder Scrolls Online: High Isle Genişlemesi Oyunculara Yeni Fırsatlar Sunacak

 
 
The Elder Scrolls Online'ın bir sonraki büyük bölümü olan High Isle, 6 Haziran'da PC ve Stadia için ardından, 21 Haziran'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. 
 
The Elder Scrolls Online'ın yeni genişlemesi  High Isle, oyunculara neler sunacak?
 
The Elder Scrolls Online: High Isle, Legacy of the Bretons macerasının bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Bu doğrultuda oyuncular yepyeni bir hikayeye tanıklık edecek ve Bretons'ların mirasını keşfedecek. Bunun yanı sıra oyuncular, Systres Takımadalarına adım atacak.
 
 
 
The Elder Scrolls Online'ın yılın en büyük sürümü olan High Isle, devam eden Legacy of the Bretons hikayesini ilerletecek ve 30 saatlik benzersiz hikaye içeriğini oyunculara sunacak. Bu yeni bölümde Bretons'ları kültürüne daha derin bakış atabilir ve bu toplumu deneyimleyebilirsiniz. 
 
High Isle oyunculara ne gibi özellikler sunuyor? 
 
Bu yeni bölüm ile oyuncular birçok maceraya adım atacak ve çeşitli yerleri keşfedebilecek. High Isle ile oyunculara şu yenilikler sunulacak: 
 
- High Isle ve Amenos adalarını sergileyen yeni bir bölge.
- Legacy of the Bretons destanına bağlanan karmaşık bir siyaset, onur ve entrika hikayesi.
- Oyun içi kart oyunu olan Tales of Tribute adlı yeni bir sistem.
- Maceralarınıza katılabilecek iki yeni yoldaş: Ember ve Isobel.
- Fissür adı verilen Yeni Dünya Etkinlikleri.
- Public Dungeons'lar, Dünya Patronları ve bir dizi benzersiz bağımsız görev.
 
High Isle Genişlemesi oyunculara birçok fırsat sunacak
 
Yaklaşan High Isle bölümü ile Elder Scrolls serisinde daha önce hiç görülmemiş bir parçayı keşfetme fırsatınız olacak: Systres Takımadaları. Bu takımada, muhteşem beyaz kayalıklarla çevrili olup hem görkemli kalelere hem de yoğun ormanlara ev sahipliği yapıyor.

Bölüm içindeki iki benzersiz alan bulunıyor: High Isle ve Amenos. Oyuncular bu bölgelerin gizemlerine daha derinden dalarken, muhteşem atmosfer ile karşılaşacak. Bunun yanı sıra oyuncular, zorlu görevlere girecek ve Breton halkının şövalye kültürünü ilk elden deneyimleyecek.
 
The Elder Scrolls Online: High Isle'ın ana hikayesinde, High Isle'ın barışını ve güvenliğini tehdit eden uğursuz bir şövalye olmakla suçlanıyorsunuz. Bu haydut grubun başında, gizemli bir güç olan Ascendant Lord bulunuyor. 
 
 
 
Ana hikaye başlı başına bağımsız bir hikaye olsa da High Isle'daki olaylar, Ascending Tide genişlemesiyle başlıyor ve 2022 yılı boyunca devam edecek olan Legacy of the Bretons'ın hikayesini devam ettiriyor. 
 
High Isle oyunculara yeni bir sistem sunuyor 
 
High Isle Chapter oyunculara ayrıca Tales of Tribute adlı bir oyun sistemi sunuyor. Tales of Tribute,  arkadaşlarınıza ve NPC'lere karşı rekabet etmenizi sağlayan bir taverna kart oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
 
 
Destelerin ve kartların kilidini açarken, Tamriel'deki tavernalarda NPC'lere meydan okuyabilir ve skor tablolarında yükselmek için diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz.
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
mmorpg the elder scrolls zenimax online studios mmo bethesda
Yu-Gi-Oh! Master Duel Mobil Platformlara Geldi Death Stranding Director's Cut 30 Mart'ta PC'ye Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız