Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics'ten Yeni Fragman: "Allies and Adversaries"

 
Yayıncılığını En Masse Entertainment'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise BonusXP'nin yaptığı The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics'ten yeni fragman paylaşıldı: "Allies and Adversaries". The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics bir RPG oyunu. The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics 2019'un sonlarında; PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. 
 
Oyunun Tanıtım Yazısı: 
 
The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics, Gelfling klanları ve onların tarihleriyle ilgili daha fazla bilgi edinme imkânı sağlayan farklı bölgeler içerir. Sıra tabanlı bu oyunda oyuncular, Gelfling direnişine önderlik ediyor. Bu direnişte oyuncular planlama, hile ve taktik kullanabiliyor. Ünitelerin donanım, dövüş ve iş sistemleri özelleştirilebilir. Savaş alanında Gelfling’leri dezavantajlı duruma sokabilecek ani olaylar oyuncuları diken üstünde tutuyor. Bu yüzden savaşlar tekrar edilebilir. Oyuncular, savaş bittikten sonra New Game+ modu ile karşı tarafa daha zor seviyelerde meydan okuyabilir.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics Allies and Adversaries RPG
Ubisoft, Küçük Oyunlar Yapmayı Planlamıyor Yakuza 7'den Yeni Görseller

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)