Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Conduit "Storyline" Videosu !

Beklentilerin üstünde kaliteli bir Hardcore FPS için bekleyin.
15 yıldır oyun yapan High Voltage Software'in Nintendo Wii üzerinde geliştirdiği ve oldukça büyük merak uyandıran The Conduit, çıkış yaklaştıkça heyecan giderek artıyor.Çünkü Wii kullanıcıları bu tarzda iddiaalı özel yapımlara hasret.
 
Yapımcı firma'nın CEO'su Kerry Ganofsky oyunun duyurulduğu ilk günlerde yaptığı iddiaalı açıklama ile Wii kullanıcıları için umut verici konuşmuştu ; "Pek çok Wii oyunu grafiksel olarak gerçekten çok kötü duruyor,Nintendo Wii'nin teknolojisi bundan çok daha iyisini yapabilecek kapasitede,gerçek zamanlı ışık efektleri,su efektleri ve gölgelendirmeler,oyun içindeki materyallerin yapısına kadar pek çok şeyi Nintendo Wii üzerinde başarı ile gerçekleştirebiliriz.Elbette ki Wii sahiplerinin önemsediği ilk konu oyun kontrolleri ama biz inanıyoruz ki grafiksel açıdanda Wii konsoluna öncülük edeceğiz."
 
Ve işte yayıncı firma SEGA'nın son videosu ;

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak the conduit nintendo wii high voltage software sega
M.A.G. İçin Yeni Ekran Görüntüleri ve İlk Video ! Death to Rights : Retribution İlk Video Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Conduit
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız