Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Take-Two Patronu: Oyunlarımızı Değerinden Ucuza Satıyoruz

 
Rockstar Games ve 2K Games'in ana şirketi Take-Two Interactive'in CEO'su Strauss Zelnick, şirketin finansal sonuçlarını açıkladığı konferans çağrısında, bazı açıklamalarda bulundu.

Strauss Zelnick, oyun sektöründe en yüksek kalitede deneyimleri sunduklarını ve buna rağmen değerinden çok daha az ücret aldıklarını belirtiyor.

Strauss Zelnick, Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption 2'nin online modlarının ücretsiz bileşenler olduğunu savunuyor. Yani Strauss Zelnick'in mantığına göre Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption 2'yi satın aldığınızda GTA Online ve Red Dead Online yanında ücretsiz geliyor ve ücretsiz olarak güncellenmeye devam ediyor. Bu yüzden de oyunlarını değerinden ucuza sattıklarını düşünüyor.
 
Oyun içi satın alımları yani mikro ödemeleri tamamen opsiyonel olarak gördükleri için hesaba katmıyorlar.

Bu açıklama, Take-Two Interactive'den büyük bir oynaması ücretsiz oyun görür müyüz sorusu üzerine yapıldı. GTA Online ve Red Dead Online'ın zaten ücretsiz olduğu yorumunu bir kenara bırakırsak, Strauss Zelnick GTA Online'ın PlayStation 5'te ilk üç ay ücretsiz olacağını öne sürerek "Gördüğünüz üzere iş modelimiz konusunda açık fikirliyiz. Belli bir noktada bazı deneyimlerin ücretsiz olabileceği ihtimalinin üstünü çizemem." diye belirtti fakat yine de Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption 2'de kullandıkları modeli daha çok beğendiğini tekrarladı.
 
Take-Two Interactive yeni nesilde 10 dolar fiyat artışını açıklayan ilk firma olmuştu.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC Gamer Rockstar Games Take Two PlayStation 4 Xbox One Red Dead Redemption 2 RDR 2
EA 2022 Mali Yılında En Az 6 Oyun Çıkaracak, EA Play Abone Sayısı 6.5 Milyonu Aştı EA Oyunlarının Yeni Nesil İyileştirmeleri Detaylandırıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Arrastra

6.11.2020 18:43:07

0
kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez strauss kardeş, girişi free yapacaksın ki balinalar alacak her shark card'ı

TheCapedCrusader

6.11.2020 17:59:07

0
aynen.. gta online'ın halini görüyoruz ücretsiz oynarken.

haktan24

6.11.2020 17:32:39

+3
oyunun cogun araç kullanımı vs ile geciyor neden araclarının hepsi lisansız ? cakma cukma markalar koyuyorsun ? birde gelmiş ucuza satıyoruz diyorlar millet ne lisans paraları veriyor araclar için evet oyununa diyecek sözüm yok gercekten rocstar game yapar diger firmalar bakar deli gibi para basıyorsunuz hem oyundan hem micro ödemeler den halende gözünüz doymuyor işte insanoglunun açgözlülügü buradan belli oluyor ne antipatik bir adam resmen uyuz oldum su yazdıklarına...

IIExtraLifeXC

6.11.2020 16:27:43

0
Aşağıda kin ve nefret kusan arkadaşların hakkından EA ve Ubi tarzı firmaların geliyor olduğunu bilmek insanı rahatlatıyor. Adamların Gta Online'a sunduğu içeriklerin haddi hesabı yok + Rdr'de Gta Online kadar olmasada oyuncuyu iyi köyü besleyen bir dolu içeriği ücretsiz sunmaları ve bunu yapmıyorlarmış gibi kin kusmanız yukarıda dediğim gibi iyi ki EA,Activision,Ubi tarzı firmalar var.

aedarth

6.11.2020 16:01:41

+2
CD Projekt Red'in tırnağı olamazsınız

JourneyToTheWest

6.11.2020 11:51:49

+4
Dayı araba kolleksiyonunu tamamlayacak parayı bulamamış heralde.

StarSCL

6.11.2020 11:31:18

+2
10 dolarlık artışın yolunu yaptık diyor

JaReD22

6.11.2020 10:16:56

+5
Tek bir oyununda dahi Türkçe dil desteği göremedik Strauss efendi artık bizden sana para çalışmaz

akilsizadam

6.11.2020 07:24:14

+14
Activision-Blizzard'dan bile daha pis bir şirket take-two, oyun dünyasında en çok midemi bulandıran şirket

Alkolog

6.11.2020 05:56:57

+6
Ulan kim senin multiplayer moduna para versin be, hileden gecilmiyor yaptiginiz oyunun multileri antihile bile yok, oyun parasi haric tabi ona calisiyor antihile sadece

lamuarte

6.11.2020 05:43:47

+10
Bir oyundaki mikro ödemeler ile para kazanmak istiyorsanız ilk önce yüksek sayıda oyuncu çekmelisiniz. Çekmelisiniz ki para veren insan verdiği para ile çoğu oyuncudan kendini farklı hissetmek veya çoğu oyuncuyu ezmek istesin. Babanızın hayrına oyunların online kısmına büyük emekler vermiyorsunuz. Bu yüzden "oyunlarımızı değerinden ucuza satıyoruz" demek tamamen saçmalık. Çünkü mikro ödemeler sağlansın diye ucuza satıyorsunuz ki oradan daha çok para kazanabilin. Sanki hayrat açıp sevap işlemiş gibi konuşmaları çok sinir bozucu.
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Red Dead Redemption 2
+ TAKİBE
AL
16 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız