Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Steam Next Fest 700'den Fazla Ücretsiz Oyun Demosunu İçeriyor

 
 
Oyunculara yüzlerce ücretsiz oyun demosuna erişim sağlayacak bir haftalık dijital etkinlik olan Steam Next Fest dün itibarıyla başladı. Valve'ın bildirdiğine göre etkinlik 16-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Ayrıca ''dünyanın her yerindeki oyunları ve tüm türlerde çıkacak en yeni yapımları barındırıyor. Bu kapsamda 700'den fazla oyun demosu"'nu oyunculara sunuyor.
 
Steam Next Fest'i tanıtmak için Valve, bazı oyunların demolarını gösteren birkaç fragman da yayınladı. 
 
Steam Oyun Festivali başlangıçta 2019 Oyun Ödülleri'nin bir yan etkinliği olarak başladı. 2020 yılının Mart, Haziran ve Ekim aylarında ve en son olarak bu yılın Şubat ayında geri dönecekti. Xbox'ın da 21 Haziran'a kadar devam edecek olan Xbox Summer Game Fest olarak bilinen benzer bir etkinliği bulunuyor. 
 
Steam Next Fest'i görüntülemek için buraya tıklayın. 
 
Steam Next Fest Canlı Yayını
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
steam demo
Hades, PS5 ve Xbox Series X/S'de 4K/60 FPS'de Çalışacak Back 4 Blood, Oyuncuların Daima Çevrimiçi Olmasını Gerektirecek

Venomstr

17.6.2021 15:08:31

+2
Ben bu olayı 2 yıldır anlamıyorum. Demo zaten ücretsiz olur. Burada onu ayrıcalıklı yapan ne? Normalde böyle bir şey yok mu? Etkinlik bitince demoları silecekler mi?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)