Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

State of Decay 3 İçin Xbox Sunumuna Özel Fragman Yayınlandı

 
 
Xbox Game Studios ve Undead Labs ekipleri Xbox Games Showcase 2024 etkinliği sırasında merakla beklenen oyunlarından biri olan State of Decay 3 için yeni bir fragman yayınladı. Yayıncı ve geliştirici ekip yeni fragmanla oyun severlere oyun hakkında çeşitli detayları sundu.
 
Zombi belasına karşı hayatta kalabileceğiniz devam oyunu yolda 
 
 
 
State of Decay 3, insanlığın neredeyse tamamen yok olmasına neden olan zombi kıyametinin ardından geçen yılları konu alıyor. Bu yeni yapım serinin önceki oyunlarının izinden giderken, oyunculara hayatta kalmak için mücadele eden ve zombi tehlikesiyle başa çıkmaya çalışan bir topluluğun liderliğini üstlenme fırsatı sunuyor. Oyuncular, hayatta kalmak için çeşitli stratejiler geliştirmek ve kaybettikleri toprakları geri almak için ekip olarak çalışmak zorunda kalıyor.
 
Undead Labs'in stüdyo başkanı ve ürün müdürü Philip Holt, yaratıcı yönetmen Kevin Patzelt ve stüdyo sanat yönetmeni Wayne Laybourn, oyunun gelişimiyle ilgili kamera arkası detaylarını Xbox Wire'da paylaştı. Yeni röportaj oyun severler için ayrı bir heyecan kaynağı oldu. Bu röportajda, oyunun nasıl şekillendiği, karakter tasarımları ve oyun mekanikleri gibi detaylar ele alındı. Oyunculara ayrıca oyunun arkasındaki fikir sürecine dair daha fazla bilgi sunuldu.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu oyun haberler 2024
DOOM: The Dark Ages Resmi Olarak Duyuruldu Gears of War: E-Day, Xbox Series ve PC İçin Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız