Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Star Wars Jedi: Fallen Order'dan Order 66 Easter Egg'i

 
Bu haberde Star Wars Jedi: Falen Order ile ilgili ve Star Wars evreni adına spoiler yiyebilirsiniz.
 
Star Wars evrenine ait yeni oyun Star Wars Jedi: Fallen Order geçtiğimiz gün piyasaya sürüldü. Oyun güzel inceleme puanlarına sahip sonunda Star Wars hayranları istediği oyuna yakın bir oyunu oynama şansı buldu.
 
Tabii bu kadar büyük bir evrene ait olduğu için oyun, içerisinde Easter Egg göremesek olmazdı. Oyunun bir bölümünde trende giderken arkanızdaki kapı kendiliğinden kapanıyor. Burada çoğu insan normal olarak göreve devam ediyor. Ancak burada göreve devam etmeyip kapanan kapının düğmesine 66 kere basarsanız, Darth Sidious yani Palpatine o sihirli kelimeleri söylüyor. "Execute Order 66".
 
Klon Protokol'ü 66 olarak da bilinen Order 66; Jedi'ların, Galaktik Cumhuriyet'e karşı hain olarak gösterildiği gizli bir emirdir. Bu emir, Klon Ordusu'nda yer alan askerlerin beyinlerine yerleştirilen bir çip ile klon askerlere iletildiği için emre uymamak neredeyse imkansızdır. Kısaca Order 66, Sith'lerin Jedi düzenini yıkmasıdır: "Execute Order 66!"
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak vg247 Star Wars Jedi: Fallen Order tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Electronic Arts Respawn Entertainment
Bu Nesilde En Çok Oyuncuya Sahip Olan NFS Oyunu: NFS Heat The Batman Filmine Dair Tüm Bilinenler ve Beklentiler

:::LOSTPLANET:::

21.11.2019 16:12:05

0
1:53te konuşma geçiyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Star Wars Jedi: Fallen Order
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız