Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sonic the Hedgehog Filminden Yeni Afiş Yayınlandı

 
İlk tasarımının ardından tepki toplayan Sonic filmi bildiğiniz gibi Sonic'in yeniden tasarlanması sebebiyle vizyon tarihinde biraz ertelenme yaşamıştı. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan fragman ile eski tasarımı unutturup bizleri tekrardan film için heyecanlandırmıştı.
 
Bugün ise filmin yeni bir afişi paylaşıldı. Afişi aşağıda bulabilirsiniz. Normalde 8 Kasım 2019'da vizyona girecek olan film, bu yeni tasarım sebebiyle ertelendi. Filmin yeni vizyon tarihi 14 Şubat 2020.
 
Sonic the Hedgehog, Sega'nın dünya çapında satış rekorları kıran video oyunu serisinin ana karakteri parlak mavi kirpiye odaklanan bir live-action macera komedi filmi.

Sonic the Hedgehog peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesini konu ediyor. Hükümet, Sonic'i yakalamak için peşine düşer ve devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr. Eggman'ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills'in şerifi Tom Wachowski, Sonic'in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Filmde Sonic'i Ben Schwartz seslendirirken Dr. Ivo "Eggman" Robotnik karakterini Jim Carrey canlandırıyor. Yönetmen koltuğunda ise Jeff Fowler oturuyor. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Comic Book sonic jim carrey film ne zaman çıkacak hedgehog
EPICENTER 2019 CS:GO Turnuvasının Grupları Belirlendi Tamamen Legodan Oluşan Eğlenceli Bir P.T. Videosu Paylaşıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Film Haberleri
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız