Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Royal Youth, 2021 Kış Mevsimi'nden İtibaren NASR ESPORTS Türkiye Olarak Mücadele Edecek!

 
     Royal Youth, 2021 Kış Mevsimi’nden itibaren Şampiyonluk Ligi’nde NASR ESPORTS Türkiye olarak mücadele edecek. 
 
     2016 yılında kurulan ve geçtiğimiz dört sene içerisinde ismini bir Kış Mevsimi, iki Türkiye Büyük Finali’ne yazdıran ve bu başarılarını bir TBF kupasıyla taçlandıran Royal Youth; Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en iddialı espor organizasyonlarından NASR Esports ile güçlerini birleştiriyor.
 
     2021 Kış Mevsimi’nden itibaren Şampiyonluk Ligi’nde NASR ESPORTS Türkiye olarak varlık gösterecek olan takım, Berk “Uberq” Uyguner ve ekibi tarafından yönetilmeye devam ederken NASR ESPORTS tarafından finansal ve stratejik yönetim desteği alacak.

     NASR Esports Kulüp Yöneticisi Lalit Vase konuyla ilgili:
 
     “2021’de Şampiyonluk Ligi’nde yer alacağımız için son derece gururluyuz. Bu iş ortaklığı Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde League of Legends için yıllardır sahip olduğumuz tutkunun ve yaptığımız yatırımın bir göstergesi ve kendimizi dünyada kanıtlamamız için bize verilen bir fırsat. Türk espor sahnesinde çok fazla deneyimi ve geliştirmek istediğimiz harika bir mirasa sahip olan Royal Youth takımı ile çalışma fırsatına sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Aynı zamanda, Ortadoğu’daki yeteneklerin standartlarını yükseltmeye yardımcı olacak Türk ve uluslararası oyuncularla çalışma fırsatına sahip olduğumuz için heyecanlıyız. Hedefimiz genç yetenekleri geliştirmek ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak. İlk adım şampiyon olup Worlds’e katılmak” yorumunu yaptı.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak LoLespor league of legends riot games pc rts mmo
Halo Infinite Tasarımcısı Darksiders 3 Geliştiricisine Katıldı Borderlands Filminin Çekimleri Macaristan'da Başlamak Üzere

tekel2000mavi

10.1.2021 21:45:42

0
Bunu da mı Katara sattık
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız