Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Riot Games Dövüş Oyunu Yapıyor

 
League of Legends'ın yaratıcısı Riot Games, dövüş oyunu yapıyor. 
 
League of Legends geliştiricisi Riot Games, Riot'ta da çalışan Evo dövüş oyunu turnuvasının kurucu ortağı Tom Cannon'a göre habersiz bir dövüş oyunu üzerinde çalışıyor. Cannon, Evo muhabiri Rod “Slasher” Breslau tarafından tespit edildiği gibi röportaj sırasında gelişmeyi doğruladı.
 
 “2016'da, Riot ile güçlerimizi birleştirdiğimizde, bir süre deliğe gireceğimizi söyledim,” dedi Cannon, “ve insanların belki de en kötüsüne gizlice girmelerine izin vermek istiyorum. Riot için bir dövüş oyunu üzerinde çalıştığımızı doğrulayabiliyorum.”
 
Riot Games, 2016 yılında kardeşi Tony Cannon ile kurduğu Cannon'ın eski stüdyosu Radiant Entertainment'ı satın aldı. Radiant, birebir dövüşlerde savaşan dev robotlar içeren Rising Thunder adlı bir PC dövüş oyunu üzerinde çalışıyordu. Diğer dövüş oyunlarında görülen karmaşık hamle girişlerine basitleştirilmiş bir yaklaşım izlemişti.

Riot'un bir dövüş oyunundaki çalışması yoğun bir şekilde rivayet edilirken, geliştirici resmen yeni bir proje açıklamamış ya da eski Radiant Eğlence ekibinin stüdyodaki çalışması hakkında herhangi bir bilgi vermemiştir. Önümüzdeki günlerde daha detaylı bilgiler çıktıkça sizlere ileteceğiz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Polygon riot games lol league of legens yeni oyun evo dövüş oyunu
Remedy Control'ün PC Sistem Gereksinimlerini Güncelledi Halo Dizisi Cortana'sını Buldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Queen Hentai

4.8.2019 02:24:37

0
LOL ile pek işim olmazda şu morlu kadını dövelim biraz hani sprayli takılan morlu kadın o efsane birşey haha :D AKA mı K.DA mı ne haltsa artık morlu kadın sprayli hehehe :D

BSC Misafiri

3.8.2019 20:52:05

0
Ben güzel olacağını düşünüyorum ama LoL karekterleri olursa daha iyi olur bence

BSC Misafiri

3.8.2019 20:52:02

0
Çıkarsa saçma olur onca iyi dövüş oyunu varken onların yanında çöp gibi kalır en iyi dövüş oyunlarını Bandai namco yapıyor eğer geçerse boş ve kanser kitle sayesin de geçer :D

BSC Misafiri

3.8.2019 20:52:00

0
çıkarsa saçma olur onca iyi dövüş oyunu varken onkarın yanında çöp gibi kalır :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)