Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Resident Evil 4 Remake Mercenaries DLC'sinin karakterleri ve kostümleri sızdırıldı

 
 
Capcom tarafından Resident Evil 4 remake için 7 Nisan'da ücretsiz olarak sunulacak The Mercenaries adlı ek paketin bazı detayları sızdırıldı. Bu detaylar arasında karakterler ve bu karakterlerin kostümleri yer alıyor. Bu sızıntı Twitter üzerinde yer alan Will | Resident Evil Central adlı kullanıcıdan geliyor. 
 
Gönderide karakterler ve kostümleri yer alıyor
 
 
 
RE4 Remake Mercenaries DLC'sinin karakterlerini ve kostümlerini ortaya çıkaran sızıntı aracılığıyla bazı detayları görebiliyoruz. Oyuncular Mercenaries paketiyle beraber karakterleri farklı kostüm paketleriyle deneyimleyebilecek ve benzersiz görünümlere sahip olabilecek.
 
Bu ek paket ayrıca oyuna yeni mücadele modunu da dahil edecek. Bu DLC sayesinde oyuncular yeni mücadeleler içerisine girebilecek, tehditleri ve tehlikeleri alt etmeye çalışacak ve daha fazlasını yapabilecek. 
 
Karakter ve kostümlere ulaşmak için: 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Insidergaming action pc nintendo wii capcom ubisoft resident evil 4 iPhone
Ubisoft, E3 2023'ü es geçecek: Forward etkinliği 12 Haziran'da yapılacak MultiVersus açık betası 25 Haziran'da kapanıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Resident Evil 4 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız