Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Remnant II için Yeni Fragman Oyunun Birkaç Bölgesini Tanıtıyor

 
 
Yayıncılığını Gearbox Publishing ve geliştiriciliğini Gunfire Games'in üstlendiği nişancı aksiyon rol yapma oyunu Remnant II için yeni fragmanlar gelmeye devam ediyor. Yayınlanan yeni fragman oyunda yer alan Ward 13 ve Labyrinth adlı bölgeleri tanıtıyor ve detaylandırıyor.
 
Remnant II için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor
 
 
 
Aksiyon ve rol yapma öğelerini bünyesinde barındıran Remnant II için yeni detaylar oyunculara sunulmaya devam ediyor. Yeni yayınlanan fragman ile birkaç bölge detaylandırılıyor ve fragman açıklamasında şu ifadeler yer alıyor: "Remnant II'de hayat çoraklaşmaya yüz tutmuş durumda. Bu esnada Ward 13'ün sakinleri duvarların arkasından çıkıp bir umut ışığı saçmaya başladı. Diğer taraftan ise Labyrinth bölgesi çökmeye devam etti. Bu durum daha önce karşılaşılmayan anormallikleri ortaya çıkmasına neden oldu." 
 
Zorlu ve aksiyon içerikleriyle beraber Remnant II, bu yaz PlayStation 5, Xbox Series ve  Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunda farklı evrenlerden gelen tuhaf yaratıklar, devasa düşmanlar ve daha fazlası yer alıyor. Oyunu ister tek oyunculu isterseniz de çevrimiçi eşli oyun modunda oynayabiliyorsunuz.
 
Remnant II yeni tanıtım fragmanı 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu aksiyon macera rpg
Crime Boss: Rockay City için Yeni Güncelleme Yol Haritası Belli Oldu Street Fighter 6'dan Büyük Başarı: İlk Haftasında Satışlar 1 Milyonu Aştı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Remnant II
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız