Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Remnant: From the Ashes'ın "Leto's Lab" Güncellemesi Yayınlandı ve Fragman Paylaşıldı

 
Yayıncılığını Perfect World Entertainment'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Gunfire Games'in yaptığı Remnant: From the Ashes'a yeni bir güncelleme geldi ve bir video paylaşıldı. Bu güncelleme oyuna yeni bir zindan ekliyor: Leto's Lab". Güncellemeye ücretsiz bir şekilde şu an ulaşabilirsiniz.
 
Remnant: From the Ashes'ın bir önceki güncellemesi 12 Eylül'de gelmişti ve o da oyuan yeni bir macera eklemişti. Remnant: From the Ashes; PlayStation 4, Xbox One ve PC için şu an erişilebilir durumda. Bahsi geçen fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 
Leto's Lab
 
“Leto’nun Laboratuvarı”, Research Station Alpha aracılığıyla sizleri bir göreve götürüyor. Laboratuvar, gizemli kırmızı kristalleri araştırmak için kuruldu ve ilk amacı bu kırmızı kristalleri sonsuz enerji kaynağı olarak kullanmaktı. Baş araştırmacı Leto Apostolakis, kristallerin başka bir şey için kullanılabileceğini ve neredeyse anlık seyahat için uzay-zaman köprüsünü kullanabileceğini teorik olarak ortaya koymuştu.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Remnant: From the Ashes Steam Dungeon Leto's Lab
V4 Geleceğin Sporları Festivali Başladı! Tomb Raider Serisi Steam'de İndirimde

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Remnant: From the Ashes
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız