Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

RPG Tokyo Revengers: Last Mission Ertelendi

 
 
Victor Entertainment, oynaması ücretsiz 3D aksiyon RPG'si Tokyo Revengers: Last Mission'ı Japonya'da daha önce planlanan Şubat çıkış tarihini erteledi. DMM Games aracılığıyla PlayStation 5, PlayStation 4, Switch , DMM Games aracılığıyla PC, App Store aracılığıyla iOS ve Google Play aracılığıyla Android için satışa sunulacak.
 
Victory Entertainment yaptığı açıklamada, gecikmenin oyunun kalitesini artırmak ve daha iyi bir deneyim sunmak için olduğunu söyledi.
 
Daha önce duyurulduğu gibi, Tokyo Revengers: Last Mission, oyuncuların mümkün olan en kötü geleceğe karşı intikam almak için defalarca zamanda atladıkları ana hikayedeki olayları yeniden yaşamalarına olanak tanıyacak. Shibuya'nın sokakları ve 3D karakterler aslına sadık kalarak yüksek kalitede yeniden üretildi ve ana hikaye, etkileyici bir seslendirme kadrosuyla hayata geçirildi. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu RPG Tokyo Revengers: Last Mission Victor Entertainment
Yarış Tutkunlarının Gözdesi: Gran Turismo Serisi Geliştirici BeXide, Tokyo Indie Games Summit 2024'te Konsollar ve PC için Yeni Oyununu Duyuracak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız