Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Psychonauts 2'nin Gelişiminde Hiçbir Sıkıntı Yaşanmadığı Belirtildi

 
 
Double Fine Productions'ın Psychonauts 2 oyunu uzun zamandır geliştirme aşamasında yer alıyor, 2015'te The Game Awards'da duyurulan oyun bu Ağustos'ta piyasaya sürülecek. Açıklanan bilgilere göre oyunun geliştirme sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşamadığı yer alıyor.
 
Kıdemli yapımcı Kevin Johnson oyun hakkında: "Ekip muhteşemdi ve bu kadar özel bir şeyin parçası olmaktan gurur duyuyorum" sözlerini söyledi.
 
Eğitimli bir akrobat ve güçlü, genç bir psişik olan Razputin “Raz” Aquato, hayatı boyunca kurduğu Psychonauts olarak bilinen uluslararası psişik casusluk örgütüne katılma hayalini gerçekleştirdi! Ama bu psişik, süper casusların başı dertte. Liderleri bir kaçırılmadan kurtarıldığından beri kendinde değildi ve daha da kötüsü karargâhta saklanan bir köstebek var.

Alışılmadık görevler ve gizemli komploları birleştiren Psychonauts 2, sinematik tarzı ve tonlarca özelleştirilebilir psişik güçle bir platform macera oyunudur. Psychonauts 2, oyuncular Raz'i dostların ve düşmanların zihinlerinde kötü bir psişiği alt etmek üzere bir yolculuğa çıkarırken eşit ölçüde tehlike, heyecan ve kahkahalar sunuyor. 
 
Oyun 25 Ağustos'ta Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PC için çıkacak. İlk gün Xbox Game Pass'e de gelecek.

Bu haberin bağlantısı
URL
macera
Tales of Arise Fragmanı Alphen'in Geçmişini ve Yeteneklerini Sergiliyor MachineGames'in Indiana Jones Oyunu Henüz Erken Aşamalarda
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

TheCapedCrusader

22.6.2021 10:48:42

0
rachet'dan milyon kat daha iyi bir platform oyunu geliyor

Revrains

21.6.2021 18:47:48

0
Ülkemizde değeri bilinmeyecek bir oyun daha
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)