Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu

 
 
META ve geliştirici ONE-O-ONE Games, 2022'de çıkış yapacak ve PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC'ye gelecek olan psikolojik hayatta kalma gerilim oyunu AFTERMATH'ı duyurdu.
 
Charlie Gray çok mutluydu. Yetenekli bir mühendis ve Avrupalı bir astronot olan Charlie'nin kariyeri, onu kimilerinin yalnızca hayal edebileceği yerlere taşımıştı. Ancak atmosfere dönüşte işler ters gittikten ve sarsıcı olaylar meydana geldikten sonra Charlie'nin ruh hali bambaşka olmuştu. Hayatı gittikçe daha da karanlık yerlere doğru ilerlerken Charlie şimdi kendisini terk edilmiş, değişime uğramış bir dünyada yalnız başına buluyor. Tek bildiği, hâlâ değer verdiği yegâne şeyi bulmak zorunda olması: Sammy.
 
Çevreni analiz et ve elindeki şehir kaynaklarından faydalan. Sıradan, basit eşyalar şimdi şehri ele geçiren esrarengiz varlıklara karşı savaşırken çok kıymetli birer araç olabilirler. Uzaylıların zayıf yönlerini araştır ve seni kurban etmek isteyenleri ortadan kaldırmak için en iyi yöntemi bul. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu psikolojik hayatta kalma gerilim
Solar Ash Çıkış Fragmanı DNF Duel - Grappler Fragmanı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

2.12.2021 17:44:37

0
Gal gadot ?

BSC Misafiri

2.12.2021 13:06:26

0
oyun güzel görünüyor valla lakin karakteri duygu yansıtmada baya bir kötü yapmışlar üzülüyor mu korkuyor mu hiç belli olmuyor duygusuz ruhsuz bir karakter var oyunda !
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)