Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Predator'ı Hiç Böyle Görmediniz!


     Ülkemizde Av olarak çevrilerek yayınlanan Predator filmi çoğu kişi için özel bir filmdir. Birbirinden çılgın teknolojiye sahip bir uzaylının çehresinde gelişen filmin daha sonra bir diğer uzaylı filmi olan Alien ile birleşmesiyle oluşan Alien vs. Predator çılgınlığı tüm dünyayı kasıp kavuruyor.

     Kasıp kavuruyor kavurmasına da oyunun son çıkan oyunu büyük bir hayal kırıklığı yaratarak hüsran oldu. Vasat bir oyun olduğunu kesinlikle kabul etmemiz gerekiyor. Herşeye rağmen Predator çılgınlığı devam ediyor, Gürcistan'da bile...
 
     Gürcistan'da bir hayran tarafından yapılan bu Predator heykeli gerçekten görülmeye değer. Makine parçalarından işlenerek oluşturulduğu söylenen bu heykele aşağıdan bakabilirsiniz. Ancak bana Predator'dan çok Terminator'ı da andırıyor gibime geldi... Karar sizin (Resimlerin üzerine tıklayarak büyültebilirsiniz)
  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Aliens vs Predator FPS Sega Rebellion PC PS3 xbox 360
Square Enix: Batılılar Maço Oyun Kahramanı İstiyor Red Dead Redemption PS3 vs Xbox 360 Video

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Aliens vs. Predator
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız