Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı

 
 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Player First Games, çok oyunculu Beat'em up platform oyunu MultiVersus için yeni bir sinematik fragman yayınladı.
 
MultiVersus içlerinde Batman, Shaggy, Superman, Bugs Bunny ve daha fazlası olan dünyanın en simgeleşmiş karakterlerini kullanarak arkadaşlarınızla ekip halinde ya da karşılıklı oynayabildiğiniz bir platform dövüş oyunu. 
 
MultiVersus'da Harley Quinn, Tom and Jerry, Finn the Human, Wonder Woman, Steven Universe, Jake the Dog, Garnet, Superman ve Reindog isimli sıra dışı bir yaratık arasından seçim yapabileceksiniz. Her dövüşçü, diğer karakterlerle dinamik olarak eşleşen eşsiz kabiliyetlere sahip olarak karşımıza çıkacak. 
 
MultiVersus, 2022 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 19-27 Mayıs tarihleri arasında tam çapraz oyun desteğiyle beraber tüm platformlarda oynayabileceğiniz kapalı bir alfa testi yapılacak. Temmuz'da ise açık bir beta testi yapılacak.
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu platform aksiyon macera dövüş çok oyunculu MultiVersus
Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak

Punisher155

16.5.2022 17:52:05

+1
Arkadaşlarla takılmalık güzel bir Smash Bros klonu daha fazla karakter de gelecektir. Öte yandan son duruma bakarsak Nickelodeon tamam, Warner Bros tamam sırada Walt Disney var o da Mickey'li, Spider-Man'li, Jack Sparrow'lu bir ton karakter bulunduran Smash Bros klonu bir oyun çıkarırsa (ki bence hazırlık aşamasında) seriyi tamamlamış olucaz sanırım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)