Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers Demosu Yayınlandı

 
Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers'ın demosu Japonya PlayStation Store ve Nintendo eShop'ta yayınlandı. PlayStation 4'te Japon PSN hesabı açarak, Switch'te bölgenizi Japonya olarak değiştirerek demoyu indirip oynayabilirsiniz.
 
Demo oyuncuların oyunun ilk saatini oynamasına imkan sunuyor. Oyunun başları olduğu için sadece Joker karakteri oynanabilir fakat tam sürümde Navigator hariç tüm Phantom Thieves üyeleri oynanabilir olacak. Demoda kaydedilen ilerleme tam sürüme aktarılmayacak. 

Koei Tecmo stüdyosu Omega Force tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers 20 Şubat 2020'de Japonya'da PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkacak. Batı çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Demo oynanış görüntülerini aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers aksiyon rol yapma oyunu Omega Force
Gears of War Patronu Rod Fergusson Microsoft'tan Ayrılarak Blizzard'a Geçiyor Kingdom Hearts All-In-One Package Fiziksel Sürümü 17 Mart'ta PS4 için Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız