Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PSP2 Hakkında Yeni Dedikodular

 
     Sony, PSP ile taşınabilir konsol piyasasında  inişli çıkışlı bir performans sergiledi. Kendi çapında başarılı bir satış grafiğine ulaşmış olsa da rakibi karşısında isteneni pekte veremeyen PSP sonrasında Sony taşınabilir konsol serüvenine birde PSP2'yi ekleyecek.
 
     PSP2 ile gelen yeni dedikodular ise aslında pekte yeni değil. Dokunmatik ekran, çift kamera özellikleri hepimizin aklına hemen Nintendo DS modelleri arasında yer alan DSi'ı aklımıza getiriyor. Sony ve Microsoft'un, Nintendo'nun her yeniliğini kopyaladığı oyun sektöründe PSP'nin de güçlü ve başarılı rakibi DS'den birşeyler araklamaması olmazdı. Bir diğer dedikodu ise PSP2'nin 3G desteğine de sahip olacağı yönünde.
 
     İngiliz yapımcıların üzerinde oyun geliştirmeye başladığı konuşuladursun, PSP2'nin çıkış tarihi 2011 yılı olarak gözüküyor... Ve ekleyelim. Biz grafiğin o kadarda önemli olmadığını zaten öğrendik ama PSP2 "neredeyse" PS3 gücünde olacakmış dedikodusuda belki sizi etkiler.
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak psp psp2 dedikodu sony nintendo ds dsi
Super Scribblenauts Sonbaharda Çıkacak StarCraft II'nin Betası Bu Ayın Sonunda Bitiyor

harunsuv

18.5.2010 09:37:07

0
Bence grafik önemli. Nintendo oyunlarında severek oynadıklarımın sayısı çok az. Çift kamera ve dokunmatik ekranda nintenun bulduğu bir şey değil. Çift ekran yapsa taklit olurdu.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)