Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Oyun Dünyasından Kısa Haberler

 
- SquareEnix'te yapımcılık görevi yapan Yoshinaru Kitase Final Fantasy 13'ün beklenilenin aksine Japonya çıkışından sonra çok daha çabuk Avrupa'da piyasaya sürüleceğini belirtti.
 
- SNK Playmore Yeni King of Fighter oyunu olan KOF XII'nin PS3 için çıkışını Haziran 16 olarak duyurdu. XBox360 için ise şu an için kesin bir tarih yok.
 
- Capcom PSN ve XBox Live için yayınlanacak olan Marvel vs Capcom 2'nin çıkış tarihini 29 Haziran olarak duyurdu.
 
- Activision Call of Duty : World of War için yayınlanan son harita pakedi Map PAck 1'in 2 milyondan fazla indirildiğini açıkladı.
 
- Capcom bu sene içerisinde 20 ile 40 arası PSOne ve PSP oyununun PSN'de yayınlanacağını açıkladı. Bu oyunlar arasında Resident Evil serisi ve Street Fighter Alpha'da olması bekleniyor.
 
- Microsoft bu hafta Akanoid Live, Space Invade Exteme ve Zombie Wangles oyunlarını 800 MS Point karşılığı XBox Live'da yayınlanacağını açıkladı.
 
-Namco Bandai PS3 için System357 silah aparatı ile uyumlu Time Crisis serisini andıran yeni oyunu Razing Storm'un duyrusunu yaptı.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak capcom razing storm squareEnix final fantasy 13 Cod Kof 12
PS3 Özel Yeni Bir Oyun Daha Playstation 3 İçin Yeni Bir RPG Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)