Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

One Piece Odyssey için Geliştirici Günlüğü Yayınlandı

 
 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici ILCA, One Piece Odyssey'in oynanış ve dövüş sistemini gösteren yeni bir geliştirici günlüğü yayınladı.
 
Geliştirici günlüğünde One Piece Odyssey yapımcısı Katsuaki Tsuzuki, besteci Motoi Sakuraba ve One Piece yazı işleri müdürü Ken Takano, oyunu geliştirmek için ILCA ekibi ile nasıl çalışıldığını anlatıyor. One Piece yaratıcısı Eiichiro Oda'nın katılımı ile de "Scramble Area Battle” ve “Dramatic Scenes” gibi özel özellikler de dahil olmak üzere oyun içi sistemlere ilk bakış atılıyor.
 
One Piece Odyssey, One Piece hayranlarına benzersiz bir macera sunacak. Macera unsurlarının yanı sıra rol yapma öğelerini de bünyesinde barındıracak. Oyun üzerinde uzun yıllardır çalışılıyor ve tam bir One Piece deneyimini oyunculara sunmaya hazırlanıyor. 
 
One Piece Odyssey, 2022'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Geliştirici günlüğü
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu One Piece Odyssey
Korku Aksiyon Oyunu The Chant için Hikaye Fragmanı Yayınlandı THQ Nordic, Aksiyon Yarış Oyunu Stuntfest: World Tour'u PC için Duyurdu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız