Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Netmarble’ın Yeni RPG Oyunu Soulking Mobil Oyun Severlerle Buluştu

 
    Asya’nın hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble, cesur kahramanlarla Moriatia Kıtası’nı savunma heyecanı sunan mobil RPG oyunu Soulking‘i tüm dünyadaki mobil oyun severlerle buluşturdu. 300’den fazla aşamanın yanı sıra güçlü oyun karakterlerine sahip Soulking, hem RPG oyun severlere hem de strateji oyunlarının keyfini çıkarmak isteyenlere yepyeni bir deneyim vaat ediyor.
 
   Hikaye modunda oyuncular, Soulking hikayesini tecrübe ederken, 10 bölümden oluşan macera modunda ise benzersiz dövüş hareketleriyle düşmanlarını yenmeye çalışıyor. Her bölüm sonunda oyuncular kazandıkları ödüllerin yanı sıra, daha fazla ödül kazanmalarını sağlayacak olan baş düşmanlarla savaşma şansı elde ediyor. Ayrıca oyuncular, macera modunda altın, ekipman, eşyalar ve farklı kahramanlar da kazanabiliyorlar.
 
   Soulking’in lansmanı ile ilgili olarak konuşan Netmarble Games'ten Seungwon Lee, “Soulking’i tüm dünyada oyuncularla buluşturduğumuz için son derece heyecanlıyız. Oyuncularımızın da efsanevi ve etkileyici Moriatia dünyasını kurtarmak için kendi kahramanlarını geliştirip savaşırken bu eşsiz fırsatın tadını çıkaracağını umuyoruz” dedi.
 
Oyun içi özelliklerle ilgili ek bilgiler ise şöyle;

* Eşsiz Yetenekler Edinin: Her kahramanda, oyuncunun nasıl kullandığına göre çeşitli hareketleri tetikleyebilecek iki farklı yetenek bulunuyor. Bu yetenekleri kullanan oyuncular düşmanlarını pek çok değişik dövüş yeteneğinden faydalanarak yenebiliyorlar. Yetenekler otomatik olarak da kullanılabiliyor olsa da, savaşı bizzat kontrol etmek çok daha eğlenceli bir deneyim sunuyor.
* Kendi Yeteneğinizi Yaratın: Oyuncular kendi yeteneklerini oluşturabilecekleri gibi, yeteneklerin sırasını ve destelerin nasıl birleştirildiğini değiştirerek saldırı yöntemlerini de çeşitlendirebiliyorlar.
* Soul King için Özel Görev: Her Soulking oyuncusunun anlatılmamış öyküleri ve hiç görülmemiş ödülleri keşfetmeye yönlendirecek kendine has bir görevi bulunuyor.
* Maceraya Hazır Olun: Oyuncular, yolculukları sırasında topladıkları eşyaları Maceracı Dükkanı’nda satabiliyorlar. Genel Dükkan, Topaz Dükkanı, Yakut Dükkanı ve Gezginin Dükkanı’na da buradan ulaşabiliyorlar.
* Muazzam Bir Savaş: Kolezyum’da, oyuncular kendi takımlarını oluşturup diğer oyunculara karşı savaşabiliyorlar. Sıralamalarda yükselen ve unvan kazanan oyuncular ise savaşlar sırasında ek avantajlar elde edebiliyor.
* Ruh Parçaları: Kahramanlar ayrıca, macera modundaki savaşlardan ve hikaye modundan kazanılabilecek ruh parçalarını toplayarak çağırılabiliyor.
* Kahramanlar Salonu: SoulKing oyuncuları bu salonda, Altın, Ruh Taşı ve Eşya karşılığında kiralayabilecekleri kahramanların listesini görebiliyor. Altın kullanılarak gün içinde en fazla beş kahraman kiralanabiliyor ve Ruh Taşı karşılığında günde yalnızca bir kere bu işlem yapılabiliyor.
* Zindanlar: Her biri farklı bir günde açılan ve eşsiz özellikler sunan Günlük Zindanlar’dan, oyuncular karakterlerini geliştirmek için gereken malzemeleri elde edebiliyor. Malzeme zindanlarını yağmalayıp tamamlamak ise oyunculara yükseltme için gereken malzemeleri sağlıyor.
 
   Oyunun indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
AppStore
GooglePlay
 
BASIN BÜLTENİ

Bu haberin bağlantısı
URL
Netmarble Games RPG Mobil Oyun SoulKing
Ubisoft'un 2. Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı "Death Stranding Benim Şimdiye Kadarki En İyi Yapımım Olacak"
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

EnemyDestroyeD

14.7.2016 13:55:20

0
Gün Oksay amca oğlun galiba?

Guest-BB2CECC18

13.7.2016 20:36:33

0
quote:

Orijinalden alıntı: yunusyunus1 Kaç para verdiler hocam?
Sana kaç para verdiler üşenmeden konuya girip bu yorumu yapman için? Banlıcaksın bunları teker teker

YunusTRY

13.7.2016 18:57:09

+1
Kaç para verdiler hocam?

cemecem21

13.7.2016 18:28:30

0
Haberin en altında basın bülteni diyor zaten.

Regnante

13.7.2016 17:12:57

0
Reklam sanırım, başka bir açıklama bulamıyorum.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)