Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mortal Kombat Filmi Ertelenebilir

 
Oyun dünyasının popüler dövüş oyunlarından biri olan Mortal Kombat'in filmi bir süredir yapım aşamasında. Mortal Kombat'in yapımı da Koronavirüs sebebiyle durduruldu. Filmin vizyon tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmamıştı, ancak geçtiğimiz gün filmin yapımcısı Todd garner bir açıklama yaptı.
 
Net bir bilgi verilmese de filmin ertelenme tehlikesinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bir takipçinin "Mortal Kombat ertelenecek mi? sorusu üzerine Todd Garner, "Ne yazık ki şu anda bunu kimse bilmiyor. En yakın zamanda sizlerle paylaşacağız." cevabını verdi.
 
Koronavirüs salgınının etkisi yakın zamanda geçerse, büyük ihtimalle vizyon tarihinde bir değişiklik olmaz. Umuyoruz da bir değişiklik olmaz, en yakın zamanda salgının önüne geçilebilir. Şu an için filmin vizyon tarihi 12 Mart 2021.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak screenrant Mortal Kombat 11 Warner Bros. Interactive Entertainment NetherRealm Studios
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV Batıya Geliyor Bethesda Softworks Haziran Ayında Dijital Sunum Düzenlemeyecek

Simsek McQueen

1.4.2020 21:31:04

0
Valla öyle gözüküyor
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Mortal Kombat 11 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız