Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Macera Oyunu Death Trick: Double Blind 14 Mart'ta Çıkış Yapıyor

 
 
Yayıncı Neon Doctrine ve geliştirici Misty Mountain Studio, araştırmacı macera oyunu Death Trick: Double Blind'ın 14 Mart'ta Switch ve PC için Steam üzerinden çıkış yapacağını duyurdu.
 
Bir sihirbaz ve özel dedektif, kayıp sihirbaz vakasını ele alırken, 20. yüzyılın ortalarına doğru zamanda geriye bir adım atın. Gösterişli sanat görsellerine ve gezici sirkin altın günlerini hatırlatan atmosferik müziklere hayret edin! Ama asla unutmayın, ölümcül bir gizem var.
 
Vakayı farklı bakış açılarından ele alan iki kahramanın kontrolünü elinize alın: biri sihirbaz arkadaşı ve kurbanın meslektaşı, diğeri ise hafıza kaybıyla boğuşan özel dedektif. Çok sayıda karakterle arkadaş olmak ve onları sorgulamak için benzersiz becerilerini ve uzmanlıklarını kullanın, çeşitli yerleri araştırın ve hem dedektifleri hem de sirk hayranlarını şok edecek ve memnun edecek sürprizler, dönüşler ve ihanetlerle dolu dolambaçlı bir anlatıda çelişkileri avlayın. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Macera Death Trick: Double Blind Neon Doctrine Misty Mountain Studio switch pc
Geliştirici BeXide, Tokyo Indie Games Summit 2024'te Konsollar ve PC için Yeni Oyununu Duyuracak Remedy Entertainment, Contol Oyununun Tüm Haklarını Satın Aldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız