Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Lego Universe'den İlk Video

 
Başta Star Wars, Indiana Jones, Batman, Rock Band ve Harry Potter oyunları ile oyunseverlere keyifli dakikalar yaratmayı sağlayan Lego oyunlarına bir yenisi daha katılıyor. Bu seferki oyun ise MMO türünde olacak.
 
İlk olarak dedikoduları yayılan ve geçtiğimiz ay sonlarında doğru ortaya çıkan Lego Universe'den ilk video dün sona eren CES 2010 fuarında geldi.
 
Bir çok sınıfın bulunacağı oyunda parçaları bir araya getirerek inşa etmek gene oyunun en büyük özelliklerinden birisi olacak. bu parçalanma olayı oyunun tüm kısımlarında karşımıza çıkacak. Mesela büyük bir yaratıkla savaştınız. onu yendiğinizde yaratık parçalara ayrılacak ve bu değerli parçalar ile başka bir şey inşa edebileceksiniz.
 
Henüz çok fazla detayın paylaşılmadığı oyunun dağıtım firması da belli değil. NetDevil firması tarafından yapımı devam eden oyunun ekran görüntülerine buradan, ilk videosuna ise buradan ulaşabilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Lego Universe MMO NetDevil PC
Nishikawa, Mad World 2'yi Yapmak İstiyor God of War 3'ün Amerika Çıkış Tarihi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Lego Universe
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız