Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

League of Legends 2024 Dünya Şampiyonası Londra'da Düzenlenecek!

 
     League of Legends 2024 Dünya Şampiyonası, 2 Kasım 2024'te İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan O2 Arena'da düzenlenecek!
 
     2024 League of Legends Dünya Şampiyonası Finali, Londra'da oynanacak! 2024'ün sonbaharında gerçekleşecek dünyanın en büyük espor etkinliğinin doruk noktasına dünyanın en popüler canlı gösteri, eğlence ve perakende satış merkezi O2 Arena ev sahipliği yapacak.
 
     Birleşik Krallık'ın koltuk kapasitesi bakımından en büyük ikinci etkinlik mekânı olan O2 Arena; Adele, Beyoncé ve U2 gibi efsanevi sanatçı ve grupların yanı sıra NBA maçları ve ATP tenis sezonu finalleri gibi büyük spor etkinliklerine ev sahipliği yapmasıyla biliniyor. O2 Arena'nın 365 metrelik bir çapa sahip devasa kubbesi onun hem türünün dünyadaki en büyük örneklerinden biri olmasını hem de Londra'nın nefes kesici siluetindeki en belirgin yapıların arasında yer almasını sağlıyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak LoLespor league of legends riot games pc rts mmo
GTA 6 için Sızdırılan Bu Fragman Sahte! PUBG Global Championship 2023 Şampiyonu Danawa Esports!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız