Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Korku Oyunu White Day: A Labyrinth Named School PS5 Konsollarına Geliyor

 
 
Yayıncı PQube ve geliştirici SONNORI, yeni bir listeye göre PlayStation 5 için hayatta kalma korku oyunu White Day: A Labyrinth Named School'u yayınlayacak. Listeye göre oyun, yeni nesil konsola 30 Eylül'de gelecek ve 39.99 Dolar fiyata sahip olacak.
 
PlayStation 5 sürümü 30'dan fazla kostümü içerecek. 
 
Kendini, döneminin en korkutucu oyununa hazırla! İyi bir iş ters gidince sen ve okuldan birkaç arkadaşın, gece okulda kitli kalıyorsunuz ve katil bir hizmetli tarafından kovalanıyor ve ölülerin ızdıraplı ruhları tarafından rahatsız ediliyorsunuz. Hayatta kalmak için gizlenip okulun karanlık sırlarını ortaya çıkarabilir misin? Yoksa sen kaçamadan önce okuldaki korkular senin ölümüne mi sebep olacak? 
 
White Day: A Labyrinth Named School şu anda PlayStation 4, Steam üzerinden PC, App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için mevcut. 
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu korku gerilim aksiyon macera White Day: A Labyrinth Named School
Horizon, God of War ve Gran Turismo TV Dizisi Oluyor Korku Macera Oyunu SCORN için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

BSC Misafiri

29.5.2022 14:59:50

0
Gayet güzel old school korku oyunlarindan biri çok severek bitirmiştim ama true ending ve iyi sonla bitirememiştim o üzmüştü.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)