Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Kirby and the Rainbow Curse için Co-op Desteği Duyuruldu


       Wii U için özel olarak duyurulan yeni Kirby oyunu serinin hayranlarını büyük bir bekleyişe sokmuştu. Nintendo, düzenlediği sunumda oyuncuları daha da heyecanlandıracak yeni detaylar paylaştı.
 
       Belirtilene göre  Kirby and the Rainbow Curse, dört kişilik co-op modunu destekleyecek. Bu modda bir oyuncu Wii U GamePad'ini kullanan oyuncu Kirby'yi kontrol edecek diğer üç oyuncu ise Waddle Dee karakterlerini kontrol edecek. GamePad'i kullanan oyuncu kontrolcüye bir şeyler çizerek oyuna aktarabilecek. Bu oyuncunun işini kolaylaştırmak için diğer üç oyuncu Kirby'yi taşıyacak. Böylece Kirby'yi kontrol eden oyuncu tamamen çizmeye odaklanabilecek. Oyunun Amiibo desteğinin yer aldığını belirtelim.
 
      Son olarak Nintendo,  Kirby and the Rainbow Curse'ün 2015'in Şubat ayında oyuncularla buluşacağını duyurdu. Oyun için yayınlanan yeni oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
kirby kirby wii u kirby e3 2014 kirby and the rainbow curse platform
Captain Toad: Treasure Tracker için Yeni Bir Video Yayınlandı Dragon Quest Heroes için Karakter Modellemeleri Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Kirby And The Rainbow Paintbrush
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız