Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Kane & Lynch 2'nin Multiplayer DLC'leri Göründü

 
     Yaklaşık iki hafta önce çıkışını yapan Kane & Lynch 2: Dog Days için planlanan DLC paketleri PC, PS3 ve X360 için hazır halde ve satın almanızı bekliyor. Yeni haritalar, silahlar, maskeler ve achievementlar ekleyecek Multiplayer DLC paketleri şu şekilde:
 
     Doggie Bag Pack: Yeni achievementlar haricinde beş yeni silah ve iki yeni Multiplayer harita (Dockyard ve High Rise) ekliyor. Ayrıca daha önceden sadece ön sipariş verenlere özel sunulan Radio Tower haritası da bu pakete dahil edilmiş. Bu paketin fiyatlandırması şu şekilde:
     Steam - 5.99$, PSN - 5.99$ ve XBL - 560 MP
 
     Alliance Weapons Pack: Multiplayer ve Arcade modlarında kullanılabilecek yedi yeni silah ekliyor. Bu silahlar da ön sipariş paketinde bulunuyordu. Bu paketin fiyatlandırması şu şekilde:
     Steam - 2.99$, PSN - 2.99$ ve XBL - 240 MP
 
     Multiplayer Mask Pack: Bu pakette yine daha önceden ön sipariş paketini satın alanların sahip olduğu ve Multiplayer ile Arcade modlarında kullanabileceğiniz sekiz maske bulunuyor. Bu paket en ucuz DLC olmakla beraber fiyatlandırması şu şekilde:
     Steam - 1.99$, PSN - 1.99$ ve XBL - 160 MP
 
     Multiplayer ve Arcade modları için hazırlanan bu DLC paketlerinin tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca yeni ekran görüntülerine de aşağıdan bakabilirsiniz.
 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ Bu haber ile ilişkili
Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Eidos PS3 PC Xbox 360 IO İnteractive Action Kane & Lynch 2: Dog Days DLC Multiplayer Arcade
Split/Second DLC'leri Çıktı Square Enix'in TGS 2010 Listesi Açıklandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Kane & Lynch 2 : Dog Days
+ TAKİBE
AL
19 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız