Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Intel ESL Gaming Fest Turnuvaları Duyuruldu!

 
 
     Intel ESL Gaming Fest kapsamında düzenlenecek turnuvalar ESL Türkiye tarafından duyuruldu. Intel ESL Gaming Fest bu yıl oyuncuların karşısına tam 4 Riot Games oyunu ile çıkıyor.
 
     Tüm karşılaşmaların çevrim içi olarak düzenlediği turnuvalar; VALORANT, LoL, TFT ve LoR oyunlarında düzenlenecek. Toplam 80.000 TL ödül havuzuna sahip olan Intel ESL Gaming Fest turnuvalarında, şampiyonaya ek olarak kazananlar İzmir’de yapılacak olan Intel ESL Gaming Fest ana sahnesinde influencerlarla beraber gösteri maçına çıkma fırsatı yakalayacak.
 
Turnuvalara katılmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız. 
 
     Turnuvalara 16 yaşını doldurmuş herkes turnuvaya başvuru yapabilecek ve oyuncular istedikleri herhangi bir oyunun turnuvasına katılma hakkına sahip olacak. Öte yandan katılan turnuvanın tüm kurallarının okunma ve kurallara hakim olma zorunluluğu var. Oyuncuların kuralları bilmemesi ya da okumamış olması verilecek kararı etkilemeyecektir.

Bu haberin bağlantısı
URL
Civilization VI En Sonunda Android'e Geldi Mortal Shell Kutulu Sürümü 2 Ekim'de Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)