Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Index Corporation Sega tarafından İkiye Bölünüyor

Shin Megami Tensei
 
     Persona serisi ile tanınan Atlus firmasının da dahil olduğu Index Corporation, Sega tarafından bir süre önce satın alınmıştı. Sega tarafından yapılan duyuruya göre, Index Corportaion 1 Nisan tarihinden itibaren Atlus ve Index olarak ikiye ayrılıyor.
 
     Eskiden Index Digital Media ismiyle anılan kısım artık Atlus USA Inc. ismini alıyor. Bu firma oyun planlama, geliştirme ve ilgili konularla ilgilenecek. Sega'nın ve Index şirketinin yönetici olan Yukio Sugino, Atlus firmasının temsilcisi oluyor.
 
     İçerik ve çözümler ile ilgilenecek olan Index'in başına ise, daha önce firmada ikinci yönetici olarak görev alan, Yasuhiko Hamada geçiyor.  

Bu haberin bağlantısı
URL
sega atlus index corporation persona
The Order: 1886'nın Oynanış Videosu Sızdı! World of Warcraft 5.4.7 Güncellemesi Bu Hafta

BSC Misafiri

18.2.2014 15:57:44

0
Haberde yanlış var Atlus U.S.A zaten var. Bu Atlus oyunlarını yerelleştiren ve bazı başka firmanın oyunlarına yayıncılık yapan Atlus'un bir kolu. SEGA'nın böldüğü kısım sadece Atlus olacak. Önemli bir detay değil ama Japonya'daki bir firma neden USA ismini alsın, değil mi? :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)