Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Housemarque Şimdiye Kadarki En İddialı Oyunu Üzerinde Çalışmak için Diğer Projelerini Durdurdu

 
Resogun, Nex Machina ve Matterfall oyunlarının arkasındaki Finlandiyalı stüdyo Housemarque, şimdiye kadarki en iddialı oyunu üzerinde çalışmak için diğer tüm projelerini beklemeye aldığını duyurdu.

Beklemeye alınan projeler arasında Stormdivers da var. 2018'in başlarında duyurulan battle royale türündeki Stormdivers'ın 2019'da çıkması planlanıyordu. Haliyle ertelendi ve yeni çıkış tarihi de verilmedi.
 
Housemarque CEO'su Ilari Kuittinen tarafından belirtilene göre, bu iddialı oyun neredeyse üç yıldır geliştiriliyor ve tam üretim aşamasına geçildi. Stüdyodaki tüm 80 geliştirici de odağını tamamen bu oyuna çevirmiş ve henüz açıklanmayan bir partner yayıncı da bu projeye dahil olmuş durumda.
 
Ilari Kuittinen konu ile ilgili olarak "Housemarque, bu yaz 25. yılını kutlayacağı için çok heyecanlı ve yeni oyunumuz ile hayranlarımızı şaşırtacağımızdan eminiz. Oyunu duyuracağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Oyun tamamen tamamlandığında ve piyasaya sunulduğunda hayranlarımızın tepkisini görmek için sabırsızlanıyoruz. Daha önce hiç bu ölçekte bir oyun sunmamıştık. Yayıncı ortağımızın üzerinde çalıştığımız oyunu tanıtmasına az bir süre kaldı." 
 
Oyun hakkında şimdilik daha fazla bir bilgi yok.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Twinfinite
Alan Wake Xbox Mağazasına Geri Döndü Age of Empires III: Definitive Edition Betası Şubat'ta Başlıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)