Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hounds: The Last Hope'un Açık Betası Başladı

 
    Netmarble EMEA’nın; Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu bölgesinde aynı anda 3 farklı dilde yayınlanan oyunu Hounds: The Last Hope’un açık betası global olarak 17 Nisan Cuma günü saat 14:00’de açıldı. MMOTPS türündeki oyunun açık betası 5 yan görev ve oyun içi mağazası ile birlikte tam sürüm olarak geliyor.

      Hounds’u online oynamak için hemen indir; http://www.houndsonline.com/tr/

     Netmarble EMEA, oyunun açılışını tüm oyuncular ile kutlamak üzere özel yapılmış 3 boyutlu sinematik video yayınladı. Sinematikte, oyunda karşılaşacağınız aksiyon ve karakterleri de görebilirsiniz. Sinematik videoyu izlemek için; https://youtu.be/b_PzcP9tG3U

    Aksiyon ve rol yapma elementlerini başarılı bir şekilde harmanlayan Hounds, oyuncuların birlikte ya da birbirlerine karşı oynayabilecekleri modları bünyesinde barındıran ve tamamen ücretsiz oynanabilecek bir oyun.

    Oyun, yüksek oyun grafikleri, etkileyici seslendirmeleriyle desteklenen hikayesi ve combine edilmiş MMOTPS ile RPS özelliklerini barındırıyor. Oyuncular, kapalı betada oynadıkları görevlerin yanı sıra ekstra 5 yan göreve de açık beta sayesinde erişebilecekler. Tabii ki, bu görevlerin Challenge Mode’ları da 5 yan göreve dahil edilecek.

     Ayrıca, kapalı betada aktif edilmeyen oyun içi mağaza da oyuncuların erişimine açılacak. Mağazaya erişen oyuncular, Hounds Credit kullanarak silah, ekipman ve zırhlar satın alabilecekler.

Oyuna BUFF üyeliği olan herkes katılabilecek, detaylı bilgi için; https://www.withbuff.com/tr

    Üyeliğinizi aldıktan sonra tek yapmanız gereken oyunun ana sitesinden kurulum dosyalarını indirmek ve bilgisayarınıza kurmak. Kurulumu tamamladıktan sonra isterseniz İngilizce veya Almanca seslendirme ve içerik ile de Hounds’u oynayabileceksiniz.

    Bir dizi gibi bölüm bazlı ilerleyen hikaye modunda, yaratmış olduğunuz karakter ile yalnız veya altı kişiye kadar arkadaşlarınız ile ilerleyebilecek ve 4 farklı PVP modunda diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi sınayabileceksiniz. İçinde barındırdığı yüzlerce silah ve zırh Co-op ve PVP ödülleri olarak herkesi bekliyor olacak. Ayrıca oyuna 30 gün boyunca giriş yapanlar da birbirinden harika hediyelere sahip olabilecek.

     Açık Beta’da detaylı olarak neler görebileceğinizi ve etkinlikleri merak ediyorsanız, oyunun Haberler bölümünü ziyaret edebilirsiniz; http://www.houndsonline.com/tr/haberler

Basın Bülteni
 

Bu haberin bağlantısı
URL
MMO TPS Shooter Joygame F2P MMO TPS Shooter Joygame F2P
Postal 2'ye 12 Yıl Aradan Sonra Yeni Bir Eklenti Paketi Duyuruldu Dünya Çapında Gerçekleşecek PES Organizasyonunun İstanbul Ayağı Başlıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hounds: The Last Hope
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız