Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 PS5'e Geliyor

 
 
Geliştiriciliğini Steel Wool Studios'un üstlendiği Five Nights at Freddy's: Help Wanted açıklanan detaylara göre 20 Haziran tarihinde PlayStation 5 konsollarına gelmeye hazırlanıyor. Five Nights at Freddy's: Help Wanted 2, ilk olarak 14 Aralık 2023 tarihinde PlayStation VR2 için piyasaya sürüldü. PlayStation VR2 sürümüne sahip olan kullanıcılar, PlayStation 5 sürümüne ekstra bir ücret ödemek durumunda kalmayacak. Dolayısıyla doğrudan sahip olabileceksiniz.
 
Vardiyadan canlı çıkmak tamamen sizin işiniz
 
 
 
PlayStation VR2, oyuna PlayStation gücü ile beraber ekranlara sorunsuz bir şekilde aktarılıyor. Nasıl oynamayı tercih ederseniz ona göre kontrol şemasını ayarlayabiliyor ve isterseniz koltuğunuzdan, isterseniz de ayakta dilediğiniz şekilde oyunu deneyimleyebiliyorsunuz.
 
Oyunda yeni bir çalışan olarak yer alıyor ve vardiya sisteminden canlı çıkmak için bir dizi görevi yerine getirmek durumunda kalıyorsunuz. Daha hızlı bir servis, daha mutlu müşteriler ve daha az tehlike için elinizden geleni yapmaya koyuluyorsunuz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu oyun haberler 2024
Homeworld 3, 13 Mayıs'ta Geliyor The Wolf Among Us 2'den Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız