Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Famitsu Resident Evil: Revelations'u Beğendi


      Sadece Japonya'nın değil, genel olarak tüm oyun dünyasının en köklü otoritelerinden Famitsu dergisinden yeni inceleme puanları geldi.
 
      Resident Evil serisini canlandırarak eski günlerine döndürmeyi planlayan 3DS'e özel yapım Resident Evil: Revelations'un da içinde bulunduğu yeni sayıda, Tales of Innocence R, Armored Core V ve WWE 12 incelemeleri yer alıyor. İncelemeler arasında Resident Evil: Revelations, neredeyse tam puan almış.
 
      Dört farklı editör tarafından yapılan incelemelerin notları şu şekilde;
 
Resident Evil: Revelations (3DS) – 10/10/9/10
Tales of Innocence R (PSVita) – 9/9/9/9
Armored Core V (PS3/360) – 9/8/8/9
WWE ’12 (PS3) – 9/8/9/8

Bu haberin bağlantısı
URL
Resident Evil: Revelations 3DS Korku Macera Aksiyon Capcom Nintendo
City of Heroes'da Statesman Bugün Ölüyor + Video Amy Yapımcısı Oyunu Savundu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

darkmel

18.1.2012 18:26:24

0
bu forumdaki yorum yapanların on iki yaşında olduklarını bi an unutmuşum,Çok pardon.Siz gidin yeni nesil korku oyunu dediğiniz oyunları oynayın.Şimdi hepiniz Call of duty 4 le doğduğunuz için pek bilmezsiniz ondan ben anlatıyım siz daha yokken ,bak küçükken demiyorum siz daha yokken diyorum;adam gibi oyun yapan firmalar vardı ve eğer 85 lerden bu yana yaşayıp 90nlı yıllarda yapılan yaratıcılığı görseydiniz. şu an sizinle tartışıyor olmazdım.zaten oyun dünyası sizin gibi adamlar yüzünden bitti her oyunu beğendiğiniz için amerikaların birbirine benzeyen oyunlarını oynuyoruz ama hiç biriniz şunu unutmayın.bugünkü bütün aksiyon kamera tekniğini yapan shinji mikami dir(resident evil 4 ile) Amerikanın 2005 den bu yana next gen adı altında yaptığı doğru dürüst bi yenilik yoktur..hep olanı değiştirip her seferinde gözümüze sokmuştur ve bunu da yapmaya devam edecektir.Resident Evil 2 gibi bir oynamayan bir adamın en iyi oyun Resident Evil 5 dir demesi ne kadar saçma ve yersizse benim de sizinle burda konuşmam böyle,hepiniz çocuksunuz onun için siz gidin de abileriniz gelsin demek zorundayım...

Oxygen1777

18.1.2012 13:50:34

0
Çekemeyen anten taksın :)

darkmel

18.1.2012 13:44:46

-2
Famitsu'nun beğenmediği bir şey var mı zaten,millet yerin dibine soktu oyunu,Famitsu hala göklere taşımaya çalışıyor.Bu oyuna mükemmel ötesi diyen varsa,gitsin Remake'yi oynasın da bir Resident Evil'da korku öğelerinin nasıl yapıldığını görsün.Bu çerez oyunlarla ancak yeni nesilin çocuklarını kandırırsın Capcom.

Oxygen1777

18.1.2012 11:33:47

0
Mükemmel ötesi...
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Resident Evil: Revelations ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
19 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız