Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Enad Global 7, Piranha Games'i Satın Aldı

 
Enad Global 7, Piranha Games'i satın aldığını duyurdu.

Anlaşmanın 2021'in ilk çeyreğinde gerçekleşmesi planlanıyor. Enad Global 7 bu satın alım için 31.4 milyon Kanada Doları ödeyecek.
 
Enad Global 7; oyun geliştirme, pazarlama, yayınlama ve dağıtma alanlarından sorumlu şirketler grubu. Bünyesinde Toadman Studios, Big Blue Bubble, Antimatter Games, Sold Out, ve Petrol Advertising bulunuyor.
 
Piranha Games ise MechWarrior serisinin geliştiricisi. En son geçtiğimiz yil MechWarrior 5: Mercenaries'i PC için piyasaya sundular.
 
Piranha Games, bağımsız bir stüdyo olarak operasyonlarını sürdürmeye devam edecek ve aynı zamanda Enad Global 7'nin Kanada'daki geliştirme kapasitesine destek olacak. İlerideki projelerde Enad Global 7'nin yayıncılık ve pazarlama konusundaki uzmanlığından faydalanacaklar.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Altın Joystick Ödülleri'nde Yılın Oyunu The Last of Us Part II Seçildi PS5, Sony'nin Şimdiye Kadarki En Büyük Çıkış Yapan Konsolu Oldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)