Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Don't Starve Together'ın Beta Davetiyeleri Bu Hafta Gönderilmeye Başlanacak


      Klei Entertainment'ın geliştirdiği ünlü hayatta kalma oyunu Don't Starve'a bildiğiniz gibi Don't Starve Together adında multiplayer eklenti paketi geliyor. Yapımcı firma oyunun betasına katılacak oyunculara gönderilmek üzere iki milyon key bulunduğunu ve bu keylerin bu hafta gönderilemeye başlanacağını duyurdu.
 
       Yapımcı ekip daha fazla oyuncuyu firmanın kapasitesi el verdiğince alacak. Yani ne zaman yeni oyuncuların betaya katılacağı henüz belli değil. Klei, oyunun resmi forumu üzerinden her oyuncunun en sorunsuz deneyimi yaşaması için firmanın kapasitesi kadar oyuncunun betaya alınacağını söyledi. Don't Starve Together, Don't Starve oyuncuların ücretsiz olarak sunulacak fakat eklenti paketinin resmi çıkışından sonra Don't Starve'ın fiyatı 20 dolara yükseltilecek. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak kleientertainment.com don't starve klei bağımsız indie multiplayer co-op don't starve together expansion free dlc
Kaza Simülasyonu Turbo Dismount, iOS Cihazlar için Yayınlandı PES 2015'in Demosu PlayStation ve Xbox Platformlarında Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

onurziya1907

25.9.2014 18:21:17

0
konsol sürümleri için de gelecek mi acaba ?

emmre129

25.9.2014 01:27:24

0
Bu keyler nasıl gelecek ? ben hem ds hemde rog sahibiyim ve benim bildiğim rog dlcsine sahip olmak şart değil multi için yanlış mı biliyorum? keyi almak için bir yere mi kayıt olmak gerek?

r0ket

25.9.2014 01:24:23

0
rog dlc sine sahip olanlara ücretsiz gelecek.

[__Zahid__]

25.9.2014 01:22:04

0
yani şuan dont starve sahibi olanlar online oynamak için ek ücret ödemeyecek mi? ben bunu dlc sanıyodum. yani oyun+together dlc

Gilthaniel

25.9.2014 00:11:11

+1
Şu oyunun multiplayer'ını beta halinden bu yana bekliyoruz arkadaşla şu oyun ve state of decay co-op için muhteşem oyunlar ama maalesef state of decay iptal edildi.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Don't Starve Together
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız