Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Digimon Survive 2020'ye Ertelendi

 
Bandai Namco, bu yıl içinde çıkması planlanan Digimon Survive'ın 2020'ye ertelendiğini duyurdu. Oyun PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak.
 
Bandai Namco ayrıca Anime Expo 2019'da “Future of Digimon” paneli esnasında Digimon Survive'ın beş dakika uzunluğundaki açılış sinematiğini de paylaşmış fakat bu video henüz internet üzerinden paylaşılmadı.
 
Oyunun tanıtım yazısı: 
 

Digimon animesinin 20. yıl dönümünü kutlayan Digimon Survive, Uichi Ukumo tarafından tasarlanan karakterlerle ve Tomoki Miyoshi'nin çok beğenilen müzikleriyle gizemli bir dünyada yepyeni bir macera sunacak.
 
Digimon Survive'da Takuma Momozuka liderliğindeki bir grup genç okul kampı gezisinde kaybolur ve kendilerini canavarlar ve tehlikeler ile dolu garip bir dünyada bulurlar.
 
Zor kararlar ve ölümcül savaşlar sonucu evlerine geri dönmeye çalışırken oyuncuların oyun boyunca yaptıkları seçimler canavar düşmanlarının evrimini ve oyunun nasıl sona ereceğini etkileyecek. Oyundaki savaşlar 2D olarak ve daha klasik bir SRPG tarzında olacak.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Digimon Survive Bandai Namco PlayStation 4 Xbox One Switch ve PC
Digimon Story: Cyber Sleuth Complete Edition 18 Ekim'de Switch ve PC'ye Geliyor Indie Korku Oyunu Ode to a Moon'un Demo'su Artık İndirilebilir

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Digimon Survive ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız