Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm Artık Nintendo Switch'te Oynanabilir

 
 
İblis dolu bir Dünya'da ve evrende savaştınız. DOOM Slayer hikâyesi, bugünden itibaren Nintendo Switch'te mevcut olan DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm ile devam ediyor.
 
DOOM Eternal'ın tek oyunculu indirilebilir genişletmesi, bir güç dengesizliği tüm varoluşu tehdit ederken Slayer'ın kötülüğe karşı sürdürdüğü savaşını devam ettiriyor. Dengeyi yeniden sağlamak için savaşırken boyutlar arası yolculuk yapın.
 
Nintendo Switch'te The Ancient Gods 1. Bölüm ile oyuncular iblislere karşı verilen savaşı gittikleri her yere götürebilirler, ister evde ister dışarıda. DOOM Eternal: The Ancient Gods, 1. Bölüm bugünden itibaren Nintendo Store'dan indirilebilir. Ayrıca içeriğinde ana DOOM Eternal oyunu, The Ancient Gods 1. Bölüm ve gelecekte çıkacak olan The Ancient Gods 2. Bölüm olan DOOM Eternal Deluxe Edition da bugünden itibaren alınabilir. The Ancient Gods 1. Bölüm'ü indirip oynamak için DOOM Eternal'ın bir kopyası gerekli değildir.  
 
DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm Fragmanı: 
 
 
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
Doom: Eternal Doom Bethesda Softworks id Software
RPG Oyunu Cris Tales için Sinematik Fragman Yayınlandı The Elder Scrolls Online: Console Enhanced Artık Xbox Series X|S ve Playstation 5'te

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Doom: Eternal
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız