Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Crackdown 3 E3 2018 Fragmanı

 
 
   Microsoft, E3 2018 basın konferansı esnasında Crackdown 3 için yeni bir fragman yayınladı.
 
   Crackdown 3, Şubat 2019'da Xbox One ve Windows 10 için çıkacak.
 

Silahlarınızı hazırlayın ve Crackdown 3'ün kargaşa ve yıkım dolu dünyasında süper güçlü bir Ajan olarak suçla savaşın. Fütürist bir şehri yukarıdan keşfedin, dönüşen bir araçta caddelerde yarışın ve acımasız bir suç imparatorluğunu durdurmak için güçlü yeteneklerinizi kullanın. Crackdown 3, Microsoft Cloud tarafından desteklenen ortak görev halinde kargaşa ve yıkımın en büyük silahınız olduğu tamamen yeni bir çok oyunculu mod sunar.
 
The Blackout – Aniden yeni bir düşman saldırdı. Büyük şehir merkezleri daha önce hiç görülmemiş doğadaki güçlerden yararlanan bir saldırıya maruz kaldı, karanlık ve kaos hakim oldu. Bu saldırının sonucunda Büro sazı eline aldı. Şimdi gereken her şey yapılarak bizi kimin alt ettiğini bulacaklar ve bunu yaparken onları hiçbir şey durdurmayacak. Adaletin acımasız yüzünü ortaya koyacaklar.
 
New Providence – Kurumsal psikopatlar, gangsterler ve kasapların gölgesinde bir "cennet" ada olan New Providence çok gizli ve kötü niyetli TerraNova Worldwide'a ev sahipliği yapmaktadır. Kısa bir süre önce gizemli bir şekilde yeniden canlanan bir volkanın tütmekte olan merkezi çevresine kurulmuş bu mega şirket, şeytani planlarının bir sonraki aşaması için hazırlanırken bölgedeki maddi ve insani tüm kaynakları kullanmaktan çekinmiyor ve elbette önlenemez bir şekilde Büronun gücünü ortaya koyacağı güne de hazırlanıyor.
 
Yetenekler – Gökdelenlerin üzerinden atlamak, düşmanlarınıza kamyonları fırlatmak ve bir patron gibi dövüşmek için süper Ajan yeteneklerinizi yükseltin.
 
Tehlikeli açık dünya oyun alanı – Şiddet dolu bir suç imparatorluğunu alt etmek ve şehri düşmanlarınıza karşı bir silah olarak kullanmak üzere Xbox Live üzerinden en fazla dört arkadaşınızla birlikte oynayın.
 
Suç yeniden saldırıyor – Sokaklardaki askerlerini alt ederek, suç operasyonlarına saldırarak ve çok önemli çete liderlerini ele geçirerek kindar suç dünyasının hükümdarlarını kalelerinden çıkarın.
 
Tansiyon artıyor – Crackdown 3'ü satın aldığınızda sunulan %100 yok edilebilir bir çok oyunculu arenada şehri parçalarına ayırmak için en fazla 10 çevrimiçi ajana katılın.

 
   Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Crackdown Crackdown 3 Microsoft Xbox One Action Open World
Metro: Exodus Çıkış Tarihi Duyuruldu Kingdom Hearts III E3 2018 Frozen Fragmanı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Akasha_Ether

11.6.2018 17:32:11

0

BSC Misafiri

11.6.2018 11:24:56

0
Dır dır ıdr sürekli konuşan steroidli zenci.. Sırf bu sebepten oynanmaz be :) O değilde oyun fena durmuyor. Yani bi 8.5 yıl önce X360'a çıksa güzel dururdu :)

Kaze.

11.6.2018 07:48:19

+1
İptal etselerde rahatlasak şu çöpü

BSC Misafiri

11.6.2018 01:44:39

+2
Bu oyuna gösterdikleri sabrı keşke scalebound'a gösterselerdi...

DiyarDilimPırasa

11.6.2018 01:22:02

0
Ertelene ertelene bir hal olan oyun. Ms seni de unutmadı.

kataaay

11.6.2018 01:18:42

0
Game Pass ile denemeye değer bir oyun gibi duruyor.

dggryd

11.6.2018 00:56:53

0
just cause gibi kaos yaratacaz yıkacaz yakacaz vuracaz almaya değermi bilmiyorum sürekli ertlenince eh diyor insan olsada olur olmasada olur artık
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Crackdown 3
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız