Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Çok Oyunculu Birinci Şahıs Nişancı Arena Breakout: Infinite PC için Duyuruldu

 
 
Tencent Games'in yan kuruluşu MoreFun Studios, PC için "ultra gerçek sürükleyici askeri simülasyon serisini" temel alan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu Arena Breakout: Infinite'i duyurdu. Mayıs ayının başlarında Steam yoluyla kapalı bir beta testi gerçekleştirilecek.
 
Arena Breakout: Infinite, ödüllü ultra gerçek sürükleyici askeri simülasyon serisine dayanmakta. Benzersiz ateşli silah özelleştirmesi ve savaş gerçekçiliğiyle Arena Breakout: Infinite, sürekli alfa durumunda olmayan, görsel olarak en etkileyici ve sürükleyici birinci şahıs nişancı deneyimini sunacak. Yeni ve yüksek bahisli bir arenada botları ücretsiz olarak indirebileceksiniz.
 
Arena Breakout: Infinite'de Karanlık Bölge'ye girin ve insanoğlunun bildiği en ölümcül paralı asker olun. Oldukça yetenekli bir askeri ajan olarak, yüksek risklerin yüksek ödüllere eşit olduğu, savaşın harap ettiği Kamona bölgesine yolculuk yapın. Tetiği çekin, siper alın ve ilerleyin. Yüksek değerli eşyaları çıkarmak ve zenginlere saldırmak için savaş alanlarına girin… Ancak hayatta kalmak için savaşmaya da hazır olun. 
 
Tanıtım Videosu 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Çok Oyunculu Birinci Şahıs Nişancı Arena Breakout: Infinite PC
Todd Howard, Elder Scrolls 6'ya Çıkış Tarihi Vermek İstemiyor Dövüş Oyunu Sclash Konsollar için 2 Mayıs'ta Çıkış Yapıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız